Fortinet

FortiGate seria 3000

Wydajne zapory następnej generacji FortiGate.

Produkty FortiGate z serii 3000 dają Ci najwyższą na rynku wydajność i przepustowość do 1 Tbps zamkniętą w kompaktowym urządzeniu wyposażonym w porty 10 GE, 40 GE i 100 GE dla maksymalnej elastyczności i skalowalności.

Zapory FortiGate 3000 gwarantują najwyższy poziom ochrony przed zagrożeniami dla średnich i dużych przedsiębiorstw lub dostawców usług z możliwością implementacji w otoczeniu chmurowym lub webowym, w centrach danych lub segmentach wewnętrznych. Dzięki szybkim interfejsom, dużej gęstości portów, zabezpieczeniom o najwyższej na rynku skuteczności oraz wysokiej przepustowości zapory z serii 3000 zapewniają łączność i niezawodną ochronę Twojej sieci.

FortiGate 3700D

 • FortiGate seria 3900E: FortiGate seria 3980E/-DC i 3960E/-DC
 • FortiGate seria 3800D: FortiGate 3800D/-DC, 3810D/-DC i 3815D/-DC
 • FortiGate seria 3700D: FortiGate 3700D, 3700D-NEBS, 3700D-DC i 3700D-DC-NEBS
 • FortiGate seria 3200D: FG-3200D i 3200D-DC
 • FortiGate seria 3100D: FG-3100D i 3100D-DC
 • FortiGate seria 3000D: FG-3000D i 3000D-DC

Bezpieczeństwo

 • Chroni przed znanymi programami typu exploit lub malware oraz złośliwymi stronami internetowymi, korzystając z informacji o zagrożeniach stale gromadzonych przez FortiGuard Labs.
 • Chroni przed nieznanymi atakami przy użyciu narzędzi dynamicznej analizy i zautomatyzowanych środków blokowania ataków ukierunkowanych.

Wydajność

 • Zapewnia najskuteczniejszą na rynku ochronę i wyjątkowo krótkie czasy opóźnień dzięki zastosowaniu procesora SPU.
 • Gwarantuje niezrównaną wydajność i najlepszą ochronę dla ruchu szyfrowanego za pomocą protokołu SSL.

Certyfikaty

 • Skuteczność ochrony i wydajność potwierdzone w niezależnych testach.
 • Posiada certyfikaty NSS Labs, ICSA, Virus Bulletin oraz AV Comparatives.

Sieć

 • Zapewnia funkcję trasowania w sieciach rozległych, szybkie interfejsy oraz szerokie możliwości zastosowania w sieciach VPN, a tym samym spełnia potrzeby dużych centrów danych i środowisk chmurowych pod względem wydajności i łączności.
 • Elastyczne tryby implementacji umożliwiają dopasowanie do rozwijającej się infrastruktury sieciowej organizacji.

Zarządzanie

 • Zarządzanie z poziomu jednej konsoli Network Operations Center (NOC) zapewnia widoczność 360o i pozwala na szybkie, intuicyjne wykrywanie problemów.
 • Procesy wdrażania analizowane są na podstawie zdefiniowanej listy kontrolnej i wyłaniane są najlepsze praktyki, które pomagają zachować zgodność z regulacjami i optymalizują system bezpieczeństwa.

Platforma Security Fabric

 • Umożliwia integrację rozwiązań Fortinet oraz produktów innych dostawców kompatybilnych z platformą Fabric w celu zapewnienia kompleksowej ochrony na całej powierzchni ataku.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Fortinet. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Platforma Security Fabric

Platforma Security Fabric umożliwia dynamiczne rozszerzanie systemu bezpieczeństwa i przystosowywanie go do zwiększających się ilości danych i obciążenia. Zabezpieczenia płynnie podążają za danymi, użytkownikami i aplikacjami oraz chronią je, gdy te poruszają się pomiędzy internetem rzeczy, urządzeniami i środowiskami chmurowymi wewnątrz sieci.

Podstawę Security Fabric stanowią zapory FortiGate, które poszerzają zakres ochrony o niezrównaną widoczność i kontrolę poprzez ścisłą integrację z innymi produktami Fortinet oraz innymi rozwiązaniami partnerskimi kompatybilnymi z platformą Security Fabric.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej