Fortinet

FortiGate seria 500 i 300

Zapory następnej generacji zapewniające rozległą widoczność

Produkty FortiGate z serii 50-30 oferują zaporę o przepustowości do 36 Gbps oraz dużą ilość zintegrowanych portów 1 GE i 10 GE. Połączenie wydajności, gęstości portów oraz skonsolidowanych zabezpieczeń stanowi idealną platformę dla sieci kampusowych i lokalnych oddziałów firm.

Rozwiązania FortiGate z serii 500E i 300E zapewniają ochronę firewall następnej generacji dla średnich i dużych przedsiębiorstw z możliwością wdrożenia także w sieci kampusowej i oddziałach firmy. Dzięki wykorzystaniu wydajnego procesora SPU gwarantują skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami i rozległą widoczność sieci.

FortiGate 500E

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej