Autoryzowany Partner

Fudo Security

Monitorowanie, rejestracja, kontrola i audyt zdalnych sesji administracyjnych

Fudo Security jest polską firmą z sektora bezpieczeństwa IT. Działa na rynku międzynarodowym i jako jedna z nielicznych polskich firm z branży, samodzielnie tworzy swoje produkty. Flagowym rozwiązaniem firmy jest Fudo PAM, rozwiązanie, które pozwala monitorować aktywność użytkowników uprzywilejowanych, ułatwia zarządzanie polityką haseł, a także wykrywa podejrzaną aktywność. Pozwala ono podsłuchiwać i nagrywać sesje SSH, RDP, VNC, umożliwiając analizę zarówno sesji archiwalnych, jak i obecnie trwających, a także zakończenie, wstrzymanie lub włączenie się w prace zdalnych konsultantów czy pracowników. Fudo PAM skutecznie zabezpiecza również zdalny dostęp do kluczowych zasobów firmy oraz pomaga w utrzymaniu polityki Zero Trust.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci są w pełni zabezpieczeni przed kradzieżą danych oraz atakami ze strony złośliwych użytkowników. 

Twoi specjaliści Fudo Security

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fudo Security i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fudo Security. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fudo Security oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i resellerem Fudo. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej