Autoryzowany Partner

Fudo Security

Monitorowanie, rejestracja, kontrola i audyt zdalnych sesji administracyjnych

Sztandarowym produktem firmy Fudo Security jest rozwiązanie FUDO, dedykowane do monitoringu, kontroli, rejestracji i audytu zdalnych sesji administracyjnych. Pozwala ono podsłuchiwać i nagrywać sesje SSH, RDP, VNC, umożliwiając analizę zarówno sesji archiwalnych, jak i obecnie trwających, a także zakończenie, wstrzymanie lub włączenie się w prace zdalnych konsultantów czy pracowników.

Twoi specjaliści Fudo

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fudo i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fudo. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fudo oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i resellerem Fudo. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej