Gigamon

Certyfikowany partner

Najlepsza ochrona zaczyna się od widoczności

Platforma Gigamon (Gigamon Visibility Platform), zintegrowana z Twoją siecią, Twoimi narzędziami i Twoimi aplikacjami, zapewnia wszechstronną i spójną widoczność danych w ruchu w całej sieci, czy to fizycznej, wirtualnej czy w chmurze. Ta rozbudowana platforma pozwala skutecznie zarządzać, chronić i rozumieć cały ruch w Twojej sieci.

Widoczność sieci jest niezbędna do zapewnienia autoryzacji całego ruchu. Lepsza widoczność sieci oznacza możliwość usprawnienia procesu podejmowania decyzji dotyczących operacji sieciowych i bezpieczeństwa, co prowadzi do mniejszego obciążenia infrastruktury.

W ostatnich latach sieci stały się znacznie bardziej złożone, ponieważ rośnie ilość oraz różnorodność przesyłanych w nich danych. Wiele działów IT ma trudności z dostosowaniem się do nowego obciążenia, jednocześnie zapewniając dużą prędkość sieci. Unikaj martwych punktów powstałych w wyniku zwiększonego  przepływu danych, wdrażając rozwiązania zapewniające widoczność,  zaprojektowane w celu rozwiązania problemu i stworzenia bardziej bezpiecznego i wydajnego środowiska.

Dlaczego warto wybrać firmę Gigamon

Firma Gigamon oferuje kompleksowe rozwiązanie zapewniające widoczność niezależnie od wdrożonych narzędzi do monitorowania i bezpieczeństwa sieci. Dzięki niej istniejące zapory sieciowe, IPS, DLP i rozwiązania chroniące przed złośliwym oprogramowaniem staną się jeszcze bardziej skuteczne.

W połączeniu z otwartym, rozległym i rozwijającym się ekosystemem partnerów technologicznych, Gigamon jest jedyną firmą, która oferuje prostotę, szerokość i głębokość potrzebną do wsparcia optymalizacji sieci, a także zaspokojenie potrzeb związanych z bezpieczeństwem każdej organizacji, bez względu na jej wielkość i rodzaj prowadzonej działalności.

Firma Gigamon oferuje produkty zapewniające widoczność, które optymalizują wydajność i skuteczność. W związku z tym, że liczba zagrożeń bezpieczeństwa stale rośnie, poprawa widoczności ma zasadnicze znaczenie dla dalszego funkcjonowania operacji cyfrowych.

Tylko firma Gigamon może pomóc Ci w zarządzeniu, zabezpieczeniu i zrozumieniu całej sieci. Oferuje ona najlepszą platformę widoczności w branży, która służy do optymalizacji danych w ruchu w miarę zwiększania się jej objętości, prędkości i liczby zagrożeń. Teraz możesz zmniejszyć złożoność, ryzyko i koszty, jednocześnie zyskując cenne informacje na temat prowadzenia swojej firmy.

Twoi specjaliści Gigamon

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Gigamon, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Gigamon postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Gigamon i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Infradata jest nagradzanym partnerem i sprzedawcą firmy Gigamon. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej jakości wsparcie i mogą realizować projekty na dowolną skalę.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej