IBM Enterprise Security

Postęp zmieniający świat

Postęp zmieniający świat

IBM Security jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

Monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem

IBM QRadar SIEM stanowi kompleksowe rozwiązanie do analizy bezpieczeństwa informatycznego, zapewniające integrację z różnorodnymi źródłami zdarzeń i przepływów sieciowych oraz możliwość automatyzacji procesów obsługi incydentów. IBM QRadar SIEM pozwala widzieć to, co dzieje się w sieci, w centrum przetwarzania danych i w środowisku aplikacyjnym, a dzięki temu też lepiej chronić zasoby informatyczne i spełniać wymogi formalno- prawne.

Twoi specjaliści IBM Security

Nagradzana firma Infradata jest partnerem IBM Security i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. IBM Security postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań . Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania IBM Security i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem i resellerem IBM. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej