Imperva

Certified Partner

Imperva chroni to co najważniejsze

Imperva jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych i aplikacji, które chronią krytyczne informacje biznesowe w chmurze i na miejscu.

Cyberprzestępcy stale zmieniają swoją taktykę. Ale to, czego szukają i jak ostatecznie zarabiają, nie zmienia się. Szukają danych. Zarabiają pieniądze poprzez wymuszenia, DDoS i ransomware, a także poprzez kradzież i naruszenie danych.

Dziś dane i aplikacje to podstawowe aktywa każdego przedsiębiorstwa. Dane są własnością intelektualną, a aplikacje są tym, co prowadzi przedsiębiorstwo. Imperva ma jeden cel: chronić te krytyczne aktywa przed ciągle zmieniającymi się atakami ze strony cyberprzestępców.

Czemu warto wybrać rozwiązania Imperva

Imperva chroni Cię przed cyberprzestępcami - zarówno podmiotami zewnętrznymi, jak i złośliwymi intruzami. Imperva chroni aplikacje w chmurze, strony internetowe i aplikacje, pliki, systemy SharePoint, bazy danych i duże repozytoria danych przed kradzieżą i ciągle zmieniającymi się atakami wymuszającymi, takimi jak DDoS i ransomware. Ich technologia zapewnia doskonałą widoczność sposobu, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do danych i aplikacji, a także wykorzystuje zaawansowane funkcje śledzenia i klasyfikacji użytkowników w celu wykrywania i blokowania ataków cybernetycznych, botnetów, nieautoryzowanych użytkowników i złośliwych programów mających dostęp do informacji poufnych.

Zespół badawczy Imperva Defense Center - składający się z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa danych i aplikacji - testuje nowe metody ataku i dzięki temu powstrzymuje je, zanim dotrą do użytkownika. Bez względu na to, czy Twoje krytyczne zasoby cyfrowe znajdują się w chmurze, w obiekcie, w aplikacji czy bazie danych, możesz być pewien, że Imperva będzie je chronić zarówno przed przemysłem cyberprzestępczym nastawionym na zysk, jak i przed atakami na szczeblu krajowym.

Podczas gdy Imperva ciężko pracuje, by chronić informacje o Twojej firmie i pomóc Ci przestrzegać przepisów, zapewnia jeszcze większą wartość dodaną w postaci możliwości łatwego wdrożenia i działania na skalę przedsiębiorstwa. To, co wnoszą, to trzy korzyści, które sprawiają, że całkowita wartość jest znacznie większa niż jakiekolwiek inne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa.

Wyspecjalizowani eksperci do Twoich usług

Infradata jest wielokrotnie nagradzanym Partnerem Imperva z zaawansowanymi specjalizacjami wyróżniająca się wieloma certyfikowanyymi inżynierami wśród personelu. Nasi inżynierowie są uznawanymi przez Imperva ekspertami technicznymi. Oznacza to, że możesz polegać na nas w zakresie wiedzy technicznej i praktycznego doświadczenia w celu dokładnej oceny Twoich wymagań biznesowych oraz zaprojektowania, wdrożenia i zarządzania rozwiązaniem bazującym na Impervie zgodnie z Twoimi potrzebami.

 

Talk with an Expert

Speak with a solutions expert or architect. Give us a call or leave a message. Our team is ready for your business.

Infradata jest wielokrotnie nagradzanym Partnerem Imperva i sprzedawcą. Nasi doświadczeni inżynierowie dostarczają najwyższej jakości wsparcie i mogą realizować projekty na dowolną skalę.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej