Infoblox

Certyfikowany partner

Informacje, obserwacje i i automatyzacje, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom sieciowym

Sieć odgrywa rolę tkanki łącznej dzisiejszej infrastruktury IT i ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej organizacji. Jednocześnie jest ważniejsza i wrażliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Usługi DDI (DNS, DHCP i zarządzanie adresami IP) stają się najważniejsze. Jednak zarządzanie nimi i ich zabezpieczanie jest coraz trudniejsze, ponieważ sieci są coraz większe i bardziej złożone. Celem firmy Infoblox jest uproszczenie kontroli sieci i wykorzystanie bezcennych danych generowanych przez podstawowe usługi sieciowe oraz analizę zagrożeń do dostarczania praktycznych informacji na temat sieci.

Infoblox dostarcza przydatne informacje na temat sieci firmom, rządom i usługodawcom na całym świecie. Firma Infoblox jest liderem w zakresie usług DNS i DHCP oraz zarządzania adresami IP. Pozwala ona tysiącom organizacji kontrolować i zabezpieczać sieci od samego ich rdzenia, umożliwiając im zwiększenie wydajności i widoczności, poprawę obsługi klienta oraz spełnienie wymagań dotyczących zgodności.

Dzięki firmie Infoblox organizacje mogą chronić się przed zalewem złośliwego oprogramowania i cyberataków wymierzonych w sieci, ograniczać złożoność, tworząc pojedynczy punkt kontroli w tradycyjnych centrach danych oraz wdrożeniach chmur publicznych i prywatnych, ustanawiać pojedynczy punkt egzekwowania zasad bezpieczeństwa i wymagań dotyczących zgodności, a także dostarczać praktyczne informacje, dzięki którym sieci będą bardziej niezawodne, wydajne i skuteczne.

Dlaczego warto wybrać firmę Infoblox

Wyzwania związane z dynamiczną siecią wymagają nowego podejścia

Pod wpływem trendów w zakresie bezpieczeństwa, wirtualizacji, chmury, przyjęcia protokołu IPv6 i Internetu rzeczy krajobrazy sieciowe bardzo szybko się zmieniają. Konwencjonalne rozwiązania w obszarze zarządzania obsługuje się ręcznie. Są one także fragmentaryczne i podatne na atak. Nie są już w stanie nadążyć za gwałtownym rozwojem urządzeń, ruchem IP i wyrafinowanymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa.

Firma Infoblox umożliwia Ci kontrolę nad tym zmieniającym się krajobrazem w sposób, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Pozwala Ci także przezwyciężać wszelkie przeszkody w sieci, które napotykasz dzisiaj, ale także z którymi możesz mieć do czynienia w przyszłości.

Pierwsza platforma pozwalająca na zbieranie i analizę danych o sieci w branży

Od 17 lat firma Infoblox pozostaje liderem na rynku podstawowych usług sieciowych, takich jak DNS, DHCP i zarządzanie adresami IP, znanych pod wspólną nazwą DDI.

Firma Infoblox wykorzystała swoje bogate doświadczenie w zakresie technologii DDI, aby stworzyć pierwszą platformę pozwalającą na zbieranie i analizę danych o sieci w branży. Wykracza ona poza DDI, aby umożliwić Ci wykorzystanie obserwacji przepływających przez sieć danych w celu poprawy wszystkich aspektów zarządzania siecią, bezpieczeństwa, sprawności i kontroli kosztów.

Twój specjalista Infoblox

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Infoblox, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Infoblox postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Infoblox i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Infradata jest nagradzanym partnerem i dostawcą Infoblox. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej jakości wsparcie i mogą realizować projekty na dowolną skalę.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej