Partner elitarny

Juniper Networks

Build more than a Network.

Twoje pomysły. Połączone w sieci.

Wchodzimy w nową erę, w której nasze pomysły tworzą sieć powiązań. Aby wykorzystać nowe tempo innowacji, organizacje potrzebują zaawansowanych sieci zdolnych łączyć dane z pomysłami, a pomysły z prawdziwymi korzyściami biznesowymi.

Świat, teraz bardziej niż kiedykolwiek, domaga się bezpiecznych, wydajnych sieci. Spójrzmy choćby na sektor opieki zdrowotnej, w którym sieć stworzyła podwaliny pod budowę nowych modeli świadczenia niedrogich, mobilnych usług zdrowotnych. Z kolei w przemyśle energetycznym przyczynia się do zwiększenia wykorzystania czystej energii z odnawialnych źródeł. Ułatwia również dostęp do wysokiej jakości narzędzi edukacyjnych, dzięki czemu coraz więcej ludzi, bez względu na status społeczno-ekonomiczny, ma szansę zdobyć wykształcenie i uczestniczyć w światowej gospodarce.

Juniper Networks codziennie pomaga klientom budować najbardziej zaawansowane sieci na świecie — sieci, których rola wykracza poza zwykłe przybliżanie usług do ludzi. Sieci budowane przez Juniper są motorem innowacji i aktywnie wspierają idee, którym służą. Firma współpracuje z klientami na zasadzie prawdziwego partnerstwa, dostarczając im wydajnych i wszechstronnych rozwiązań, które nie tylko modernizują sieć, ale także pomagają uzyskać konkretne korzyści biznesowe.

Dlaczego warto wybrać Juniper Networks

Jeżeli Twoja organizacja korzysta z sieci, aby dostarczać krytyczne dla działalności transakcje, aplikacje lub usługi, prawdopodobnie znasz już rozwiązania Juniper Networks.

Nasza baza klientów stale się poszerza i obejmuje już największych dostawców usług oraz niektóre z najbardziej wpływowych firm na świecie, ale jedno nigdy się nie zmieni: Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i pomóc im przezwyciężyć najtrudniejsze problemy — problemy, którym inni nie są w stanie lub nie chcą sprostać.

Tworzymy rozwiązania, które dają naszym klientom prawdziwą przewagę konkurencyjną, pozwalając im, na przykład, wprowadzić na rynek nowe, dochodowe usługi w ciągu kilku minut zamiast kilku miesięcy, obniżyć koszty utrzymania sieci, wdrożyć bardziej inteligentne i efektywne procesy biznesowe, chronić najcenniejsze zasoby lub zwiększyć jakość usług dostarczanych użytkownikom końcowym. Nasi klienci każdego dnia decydują się budować najbardziej optymalną sieć dla swojego biznesu, bez względu na wyzwania, które może stwarzać to przedsięwzięcie. W Juniper Networks pomagamy im zrealizować ten cel.

Najwięksi na świecie operatorzy sieci przewodowych, bezprzewodowych, kablowych i satelitarnych, dostawcy usług internetowych, dostawcy treści oraz dostawcy chmury i centrum danych — wszyscy oni korzystają z rozwiązań Juniper Networks. Podobnie jak duże banki i inne międzynarodowe organizacje świadczące usługi finansowe, dziesięć największych przedsiębiorstw komunikacyjnych na świecie, agencje rządowe, zakłady opieki zdrowotnej, instytucje edukacyjne czy przedsiębiorstwa energetyczne.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej