Partner elitarny

Juniper Networks – Bezpieczeństwo

Rozwiązania następnej generacji w zakresie bezpieczeństwa.

Aby nadążyć za tempem rozwoju technologii, Twoje środowisko ulega dynamicznym zmianom. Dzisiejsze sieci są rozproszone między różnymi lokalizacjami, chmurami i funkcjami. Jednocześnie cyberprzestępcy doskonalą swoje umiejętności, atakując coraz częściej i z coraz większą siłą.

Zagrożenie, które przebije się przez Twój system obrony i zacznie rozprzestrzeniać się poziomo wewnątrz sieci, może przybierać różne formy. Aby ochronić zmieniające się środowisko przed współczesnymi, zaawansowanymi atakami, potrzebujesz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, które mają zdolność analizowania ruchu i zagrożeń oraz dostosowywania się do ich wymagań poprzez zautomatyzowane środki ochrony.

Zapory SRX

Wydajna ochrona z zaawansowaną funkcją gromadzenia i analizowania danych o zagrożeniach, zamknięta w najbardziej skalowalnej i wytrzymałej platformie na rynku. Zapory z serii SRX wyznaczają nowe standardy dzięki interfejsom o przepustowości 100 GbE i technologii Express Path, która zwiększa wydajność centrum danych do 2 Tbps.

Zapory vSRX

Wirtualne zapory Juniper dla chmur prywatnych, hybrydowych i publicznych gwarantują niezrównaną elastyczność, skuteczność i wydajność.

Usługi dodatkowe dla zapór następnej generacji

Usługi dodatkowe dla zapór następnej generacji obejmują opartą na politykach kontrolę nad aplikacjami, użytkownikami i treścią w celu blokowania cyberzagrożeń – w jednym urządzeniu.

Juniper Networks® Advanced Threat Prevention (ATP) to urządzenie, które zapewnia lokalną ochronę przed zmieniającym się cyberzagrożeniami. Zostało wyposażone w funkcje wykrywania zagrożeń zaawansowanych, skonsolidowanej analizy systemu bezpieczeństwa oraz likwidowania zagrożeń za jednym dotknięciem przycisku.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej