Juniper Networks

Junos Space Security Director

Skalowalne i zautomatyzowane zarządzanie zabezpieczeniami z szybkim reagowaniem.

Utrzymywanie bezpieczeństwa w obliczu złożonych i dynamicznie zmieniających się zagrożeń wymaga szczegółowego obrazu aktywności w sieci i potencjalnych źródeł zagrożeń. Aby zespoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo mogły skutecznie chronić swoje organizacje, muszą mieć możliwość szybkiego poznawania zagrożeń i metod ich eliminowania.

Rozwiązanie Junos Space Security Director udostępnia intuicyjny, centralny interfejs do zarządzania zasadami zabezpieczeń, umożliwiający sprawne reagowanie na znane i nowe źródła zagrożeń. Intuicyjne pulpity nawigacyjne i funkcje raportowania dostarczają informacji o zagrożeniach, zaatakowanych urządzeniach, potencjalnie niebezpiecznych aplikacjach i innych.

Security Director

Podstawą oprogramowania Security Director jest środowisko zasad opartych na zamiarach użytkownika, co umożliwia dynamiczne dostosowywanie zasad do szybkich zmian rodzajów i natężenia zagrożeń. Zastosowanie mechanizmu zasad bazującego na metadanych pozwala administratorom zabezpieczeń tworzyć wstępne zasady dla elastycznych obciążeń w środowiskach wielochmurowych.

Aplikacja Security Director działa na platformie Junos Space, dzięki czemu administratorzy mają duże możliwości zarządzania zabezpieczeniami i precyzyjnego definiowania zasad w całej sieci. Zespoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo mogą szybko zarządzać wszystkimi fazami cyklu użytkowania zasad bezpieczeństwa dotyczących zapór stanowych, informacji o bezpieczeństwie, ujednoliconego zarządzania zagrożeniami (UTM), systemów zapobiegania włamaniom (IPS), zapór AppFW, sieci VPN i translacji adresów sieciowych (NAT).

Oprogramowanie Security Director można też zintegrować z oferowanymi przez firmę Juniper zaawansowanymi urządzeniami analitycznymi z serii JSA, stanowiącymi najlepsze w branży rozwiązanie do zarządzania informacjami o bezpieczeństwie i zdarzeniach (SIEM), aby uzyskać kompletny obraz zagrożeń występujących w sieci.

Jedną z kluczowych funkcji oprogramowania Security Director jest moduł Policy Enforcer, który wspomaga ujednolicone zarządzanie w połączeniu z usługą chmurową Juniper Sky Advanced Threat Prevention do wykrywania szkodliwego oprogramowania. Moduł Policy Enforcer wykorzystuje informacje zbierane i zgłaszane przez usługę Juniper Sky ATP do poznawania nowych zagrożeń i szybkiego reagowania na nie. Na podstawie uzyskiwanych informacji moduł Policy Enforcer może automatycznie aktualizować zasady, wdrażać nowe ograniczenia na zaporach i przełącznikach oraz zatrzymywać rozwój zagrożeń poprzez śledzenie zainfekowanych hostów i obejmowanie ich kwarantanną. 

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej