Juniper Networks

Zapora wirtualna vSRX

Wydajna zapora następnej generacji do zabezpieczania środowisk chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej.

Coraz więcej organizacji przenosi zadania obliczeniowe do chmury, aby czerpać korzyści z wirtualizacji, jednak przejście do chmury wymaga też zmiany podejścia do zabezpieczeń. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała zapora wirtualna vSRX, która zapewnia skuteczną i skalowalną ochronę w środowiskach chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej.

Zapora vSRX udostępnia w wersji zwirtualizowanej te same usługi zabezpieczeń, co fizyczne zapory z serii SRX, umożliwiając ich skalowanie w zależności od potrzeb sieci. Dostępny jest pełen zestaw funkcji fizycznej zapory SRX, w tym podstawowe usługi zapory, odporna obsługa sieci, funkcje zapory następnej generacji i zautomatyzowane zarządzanie cyklem eksploatacji. Dzięki obsłudze ruchu z przepustowością do 100 Gb/s zapora vSRX jest najszybszą zaporą wirtualną na rynku.

Produkt obsługuje platformy Juniper Contrail i OpenContrail oraz zewnętrzne rozwiązania sieci definiowanych programowo (SDN), jak również integrację z narzędziami koordynacji środowisk chmurowych, takimi jak OpenStack. Oprogramowanie Junos Space Security Director z modułem Policy Enforcer umożliwia zautomatyzowane egzekwowanie zasad zabezpieczeń, a tym samym ujednolicone zarządzanie i widoczność zasobów fizycznych i wirtualnych w centralnym interfejsie.

Chmura prywatna

Wdrożenie zapory vSRX w chmurze prywatnej pozwala zapobiegać poziomemu rozprzestrzenianiu się zaawansowanych zagrożeń między maszynami wirtualnymi w obrębie sieci. Zapora umożliwia płynne skalowanie zabezpieczeń przy dynamicznych obciążeniach aplikacji i chroni newralgiczne aplikacje przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami. Obsługiwane środowiska chmury prywatnej: VMware ESXi i NSX oraz KVM/OpenStack (Ubuntu, Centos, Redhat).

Chmura publiczna

Zapora wirtualna vSRX ułatwia płynne rozszerzanie chmury prywatnej na środowiska chmury publicznej oraz sprawne przenoszenie danych i obciążeń. W roli bramy VPN zapora vSRX zapewnia użytkownikom zdalnym bezpieczny dostęp do danych i aplikacji. W roli bramy segmentacji zapora vSRX chroni zadania wykonywane w chmurze publicznej poprzez blokowanie zagrożeń poziomych z wykorzystaniem zasad aplikacji ułatwiających utrzymywanie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Zapora vSRX jest dostępna w sklepach Amazon Web Services (AWS) Marketplace, AWS GovCloud (w Stanach Zjednoczonych), Azure Government Cloud i Microsoft Azure Marketplace jako usługa opłacana w miarę wykorzystania (PAYG) lub w własną licencją klienta.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej