Partner elitarny

Juniper Networks – Przełączniki

Więcej niż sieć.

Zwiększ wydajność sieci dzięki przełącznikom Ethernet o dużej gęstości do użytku w sieci lokalnej, sieci kampusowej i w centrum danych.

Przełączniki Ethernet seria EX

Przełączniki te zostały zaprojektowane z myślą o zintegrowanych sieciach dla oddziałów przedsiębiorstw, sieciach kampusowych, centrach danych i dostawcach usług. Zbudowane tak, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu organizacji na wysoką dostępność, ujednoliconą komunikację i wirtualizację.

Seria QFX

Przełączniki z serii QFX spełniają potrzeby najbardziej wymagających przedsiębiorstw i usługodawców. Ta wydajna platforma o dużej gęstości przeznaczona jest do użytku w architekturze top-of-rack, end-of-row oraz spine-and-core.

OCX1100

Otwarty przełącznik sieciowy OCX1100 to efektywna kosztowo platforma sprzętowa Open Compute Project pracująca na systemie operacyjnym Junos i przeznaczona do użytku w infrastrukturze chmurowej.

Architektury przełączników do centrów danych

Przełączniki Juniper to wydajne platformy o gęstości rzędu kilku tysięcy portów, które stanowią niezbędny element do budowy innowacyjnych struktur centrów danych.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej