Partner elitarny

Architektury przełączania w centrach danych

Skalowalne architektury dla każdego centrum danych.

Platformy przełączające firmy Juniper zapewniają wysokowydajną podstawę o wysokiej gęstości dla najbardziej wymagających środowisk centrów danych i chmur. Mogą być one wdrażane w ramach wielu architektur osnowy, obsługując od dziesiątek do tysięcy portów i umożliwiając skalowanie w celu zaspokojenia bieżących i przyszłych potrzeb biznesowych, a jednocześnie chroniąc inwestycje.

  • Junos Fusion: Prosta, zautomatyzowana i skalowalna wielowarstwowa osnowa sieci Ethernet, umożliwiając zarządzanie maksymalnie 128 przełącznikami jako pojedynczą, spójną całością.

  • Virtual Chassis Fabric: Zoptymalizowana dla małych i średnich środowisk centrów danych, umożliwia zarządzanie maksymalnie 20 połączonymi przełącznikami jak jednym urządzeniem logicznym.

  • Virtual Chassis: Umożliwia skonfigurowanie do 10 połączonych przełączników w jedno logiczne urządzenie, zapewniając prostotę obsługi i zarządzania.

  • System QFabric: Płaskie, jednopoziomowe rozwiązanie sieciowe przeznaczone dla dużych centrów danych i chmur, w których bardzo ceniona jest prostota architektury.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Cechy

Elastyczne bloki konstrukcyjne

Nasze przełączniki obsługują wdrożenia od dziesiątek do tysięcy portów, zapewniając solidną podstawę dla SDN.

Wiele architektur osnowy

Nasze przełączniki działają w różnych architekturach centrów danych, takich jak Junos Fusion, system QFabric®, technologia Virtual Chassis Fabric i technologia Virtual Chassis, odpowiadając na bieżące i przyszłe potrzeby naszych klientów przy jednoczesnej ochronie inwestycji.

Krytyczna podstawa architektury MetaFabric

Nasze architektury przełączania dla centrów danych są częścią kompleksowej architektury centrów danych MetaFabric, która przyspiesza wdrażanie i dostarczanie aplikacji w wielu witrynach i chmurach, poprawiając wskaźnik time-to-value i zwiększając długoterminową wartość infrastruktury IT.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej