Partner elitarny

Juniper Networks OCX1100

Otwarty przełącznik sieciowy dopasowany do chmury.

OCX1100 to otwarty przełącznik sieciowy rekomendowany przez fundację Open Compute Project (OCP). Został zaprojektowany z myślą o dużych deweloperach chmury, którzy chcą czerpać korzyści z innowacji tworzonych w środowiskach rozległych centrów danych.

OCX1100 to przełącznik open-source dopasowany do potrzeb chmury, pracujący na systemie operacyjnym Junos i zbudowany z dostępnych na rynku komponentów. Dzięki konstrukcji zatwierdzonej przez OCP klienci mogą być pewni, że korzystają z solidnej i otwartej platformy sprzętowej.

OCX1100

OCX1100, jako przełącznik zbudowany przez jednego producenta, oferuje efektywność kosztową charakterystyczną dla sprzętu open-source, a jednocześnie zapewnia wsparcie i niezawodność na poziomie zwykle nieosiągalnym dla rozwiązań white box.

Kompaktowy przełącznik o wysokości 1U posiada 48 portów typu nadajnik-odbiornik SFP/SFP+ oraz 6 portów quad SFP+ (QSFP+) i został zaprojektowany dla deweloperów chmury, którzy szukają platformy sprzętowej open-source bez strat na wydajności, niezawodności czy wsparciu. Przełącznik OCX1100 o łącznej przepustowości 1,44 Tbps lub 1,08 Bpps to idealne rozwiązanie top-of-rack o wysokiej gęstości do szerokiego zastosowania w warstwie 3.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Funkcje

Rozwiązanie odpowiednie dla chmury

Efektywny kosztowo przełącznik open-source do szerokiego zastosowania w chmurze dla tych, którzy cenią sobie prostotę i niezawodność systemu operacyjnego Junos.

Otwarta architektura

Otwarta architektura oparta na specyfikacjach opracowanych przez Open Compute Project pozwala klientom czerpać korzyści z zasobów społeczności open-source.

Rozwiązanie od jednego producenta

Juniper dostarcza zarówno platformę przełącznika, jak i system operacyjny, co oznacza, że tylko jeden dostawca jest odpowiedzialny za usługę wsparcia dla oprogramowania i sprzętu, bez konieczności integracji.

Stabilne środowisko operacyjne

Dzięki wykorzystaniu stabilnego systemu operacyjnego Junos klienci, którzy używają już przełączników, routerów czy urządzeń zabezpieczających firmy Junipero, nie muszą uczyć się obsługi nowego systemu.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej