Partner elitarny

Juniper Networks OCX1100

Otwarty przełącznik sieciowy dopasowany do chmury.

OCX1100 to otwarty przełącznik sieciowy rekomendowany przez fundację Open Compute Project (OCP). Został zaprojektowany z myślą o dużych deweloperach chmury, którzy chcą czerpać korzyści z innowacji tworzonych w środowiskach rozległych centrów danych.

OCX1100 to przełącznik open-source dopasowany do potrzeb chmury, pracujący na systemie operacyjnym Junos i zbudowany z dostępnych na rynku komponentów. Dzięki konstrukcji zatwierdzonej przez OCP klienci mogą być pewni, że korzystają z solidnej i otwartej platformy sprzętowej.

OCX1100

OCX1100, jako przełącznik zbudowany przez jednego producenta, oferuje efektywność kosztową charakterystyczną dla sprzętu open-source, a jednocześnie zapewnia wsparcie i niezawodność na poziomie zwykle nieosiągalnym dla rozwiązań white box.

Kompaktowy przełącznik o wysokości 1U posiada 48 portów typu nadajnik-odbiornik SFP/SFP+ oraz 6 portów quad SFP+ (QSFP+) i został zaprojektowany dla deweloperów chmury, którzy szukają platformy sprzętowej open-source bez strat na wydajności, niezawodności czy wsparciu. Przełącznik OCX1100 o łącznej przepustowości 1,44 Tbps lub 1,08 Bpps to idealne rozwiązanie top-of-rack o wysokiej gęstości do szerokiego zastosowania w warstwie 3.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Funkcje

Rozwiązanie odpowiednie dla chmury

Efektywny kosztowo przełącznik open-source do szerokiego zastosowania w chmurze dla tych, którzy cenią sobie prostotę i niezawodność systemu operacyjnego Junos.

Otwarta architektura

Otwarta architektura oparta na specyfikacjach opracowanych przez Open Compute Project pozwala klientom czerpać korzyści z zasobów społeczności open-source.

Rozwiązanie od jednego producenta

Juniper dostarcza zarówno platformę przełącznika, jak i system operacyjny, co oznacza, że tylko jeden dostawca jest odpowiedzialny za usługę wsparcia dla oprogramowania i sprzętu, bez konieczności integracji.

Stabilne środowisko operacyjne

Dzięki wykorzystaniu stabilnego systemu operacyjnego Junos klienci, którzy używają już przełączników, routerów czy urządzeń zabezpieczających firmy Junipero, nie muszą uczyć się obsługi nowego systemu.