Juniper Networks

Przełączniki z serii QFX

Przełącznik sieciowy do centrów danych o ultrawysokiej wydajności i gęstości.

Przełączniki z serii QFX umożliwiają łączenie i zabezpieczanie wielu ośrodków przy użyciu funkcji obsługi pakietów optycznych i MACsec. Można je instalować w konfiguracjach typu top-of-rack, lean spine, spine i DCI.

Zastosowanie przełączników z serii QFX pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających środowisk w przedsiębiorstwach i u dostawców usług. Stanowią one wydajną platformę przełączników sieciowych o dużym zagęszczeniu stworzoną z myślą o wdrożeniach z agregacją typu top-of-rack, end-of-row i spine-and-core.

Juniper Networks QFX Serie

Przełączniki z serii QFX to uniwersalne moduły do budowy różnorodnych architektur łączności w centrach danych. Sprawdzają się one zarówno w zintegrowanych architekturach Juniper 1/10/40GbE, takich jak Virtual Chassis, Virtual Chassis Fabric i QFabric, jak i w architekturach otwartych warstwy 3 czy też Spine and Leaf.

W przełącznikach zastosowano bogaty zestaw funkcji warstwy 2 i 3, jak również zgodne ze standardami funkcje mostkowania, routingu, usług bramy warstwy 2 VMware NSX oraz usług bramy FCoE (Fibre Channel over Ethernet) i FCoE-FC (FCoE-to-Fibre Channel). Przełączniki z serii QFX pracują w tym samym systemie operacyjnym Junos, co wszystkie inne urządzenia Juniper do obsługi przełączania, routingu i zabezpieczeń. Dzięki temu urządzenia w całej infrastrukturze sieci działają w sposób spójny i przewidywalny, a dodatkowo można nimi zarządzać przy użyciu aplikacji Junos Space, takich jak Network Director.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Zalety

Duża wydajność i niskie opóźnienia

Przełączniki z serii QFX zapewniają przepustowość sięgającą 6 Tb/s na gniazdo, co w połączeniu z przełączaniem z szybkością nośnika, niskimi opóźnieniami i minimalizacją szumów sprawdza się idealnie w zwirtualizowanych środowiskach centrów danych.

Wysoka dostępność

Nadmiarowe moduły łączy, zasilania i chłodzenia oraz oddzielone płaszczyzny sterowania i danych zapewniają maksymalną dostępność systemu.

Moduły do budowy łączności w centrum danych

Przełączniki z serii QFX to uniwersalne moduły do budowy różnorodnych architektur łączności w centrach danych, w tym Junos Fusion, QFabric System, Virtual Chassis i Virtual Chassis Fabric.

Zgodność ze standardami

Zastosowanie zgodnych ze standardami technologii mostkowania, routingu, bramy warstwy 2 VMware NSX i Fibre Channel ułatwia współdziałanie systemów i integrację.

Automatyzacja sieci

Obsługa licznych technologii automatyzacji, takich jak Python, Chef, Puppet i ZTP (Zero Touch Provisioning), pozwala ograniczać błędy, podnosić poziomy usług i zwiększać produktywność personelu pracującego z przełącznikami z serii QFX.

Bezzakłóceniowe aktualizacje oprogramowania

Przełączniki obsługują technologię aktualizacji ISSU (In-Service Software Upgrades), która pozwala przechodzić na nowszą wersję oprogramowania bez przestojów i zakłóceń.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej