Partner elitarny

System Juniper Networks QFabric

Skalowalny system przełączania.

QFabric® to system złożony z wielu elementów, które pracują wspólnie jako jeden przełącznik dla zapewnienia wysokiej wydajności, łączności we wszystkich kierunkach oraz prostoty zarządzania w obrębie centrum danych. System QFabric spłaszcza całe centrum danych do pojedynczej warstwy, w której wszystkie punkty dostępu są równe, co likwiduje skutki lokalności sieci, a tym samym czyni QFabric idealną podstawą sieci dla zwirtualizowanych centrów danych kompatybilnych z chmurą.

Wysoce skalowalny system QFabric zwiększa wydajność aplikacji, skraca czas opóźnień i oferuje zintegrowane usługi w nieblokującej, bezstratnej architekturze przeznaczonej do zastosowania w warstwie 2, warstwie 3 i w technologii Fibre Channel over Ethernet (FCoE).

Modele systemu QFabric

  • System QFabric QFX3000-M przeznaczony jest do zastosowania w centrach danych średniej wielkości, satelitarnych i skonteneryzowanych. Obsługuje do 768 portów 10 GbE z opóźnieniem wynoszącym średnio 3 mikrosekundy.
  • System QFabric QFX3000-G został zaprojektowany z myślą o dużych przedsiębiorstwach, dostawcach usług i centrach danych w chmurze. Obsługuje do 6144 portów 10 GbE z opóźnieniem wynoszącym średnio 5 mikrosekund.

Elementy systemu QFabric

  • QFabric Nodes to platformy brzegowe o stałej konfiguracji, które łączą się z urządzeniami w centrach danych.
  • QFabric Interconnect to szybkie urządzenie transportowe, które łączy wszystkie QFabric Nodes w topologię pełnej siatki.
  • QFabric Director dostarcza usługi zarządzania i sterowania dla całego systemu QFabric.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej