Partner elitarny

Juniper Networks | Routery

Transformacja sieci – Zbuduj coś więcej niż sieć.

Kompleksowy katalog skalowalnych, bezpiecznych routerów dla przedsiębiorstw i dostawców usług.

Seria MX – Uniwersalne routery brzegowe 3D

Linia platform kompatybilnych z sieciami SDN, które zapewniają najlepszą na rynku przepustowość, gęstość i wydajność systemu, bez których współczesne przedsiębiorstwa, dostawcy usług i operatorzy chmur nie są w stanie spełnić wymagań cyfrowego świata.

Seria PTX – Routery transportu pakietów

Routery z serii PTX tworzą podstawę architektury Converged Supercore®, która zapewnia wydajność, optyczną integrację transportu i płynny proces wdrażania. Działają w środowiskach o dużym zagęszczeniu i przepustowości rzędu 100 GbE. Charakteryzują się dużą wydajnością energetyczną (mniej niż 0,5 wata na Gbps).

Seria ACX – Uniwersalne routery dostępowe

Wzmocnione routery z certyfikatem MEF CE 2.0 przeznaczone są do zastosowania w korporacyjnych sieciach Ethernet, sieciach agregacyjnych, small cell, mobile backhaul oraz w sieciach przemysłowych.

Seria CTP – Platformy circuit to packet

Platformy te dają opartym na obwodach aplikacjom seryjnym i analogowym niezawodny i skuteczny dostęp do sieci IP nowej generacji oraz wszystkich jej korzyści, w tym efektywności kosztowej i wydajności.

Router rdzeniowy T4000

Router T4000 to prawdziwy wielofunkcyjny system rdzeniowy, który zapewnia solidną, elastyczną architekturę szkieletową, aby dostarczać szeroki zakres usług do powszechnej infrastruktury IP/MPLS.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej