Juniper Networks

Seria ACX Uniwersalne routery dostępowe

Routery dla sieci dosyłowych i agregacyjnych dla dostawców usług i przedsiębiorstw.

Routery z serii ACX upraszczają architektury dostępu i agregacji, eliminując niepotrzebne warstwy i nakładki sieciowe, i znacznie zmniejszają koszty CapEx i OpEx. Te routery zgodne ze standardem MEF CE 2.0 obsługują różne zastosowania, w tym biznesowe usługi sieci Ethernet, łącza agregacyjne dla budynków mieszkalnych, węzły sieci komórkowej o niskiej mocy, rozwiązania mobile backhaul i przemysłowe sieci terenowe. Routery z serii ACX są odporne na oddziaływania środowiskowe dzięki czemu zapewniają ciągłość działania i niezawodność sieci.

Uniwersalne routery dostępowe ACX firmy Juniper Networks® to odpowiedź firmy Juniper na zmiany w architekturze sieci Metro, w których warstwa dostępu i agregacji rozszerza zakres informacji operacyjnych od dostawcy usług do sieci dostępowej. Seria ACX upraszcza architektury dostępu i agregacji, eliminując niepotrzebne warstwy i nakładki sieciowe, i znacznie zmniejsza koszty CapEx i OpEx. Dzięki uproszczeniu architektury i zmniejszeniu kosztów dostawcy usług i przedsiębiorstwa mogą przyjąć prawdziwy uniwersalny model dostępu dostępny w serii ACX. Oprócz zgodności z MEF CE2.0 w zakresie obsługi zarówno sieci Ethernet, jak i IP/MPLS, seria ACX oferuje wysoką wydajność i skalowalność, zapewniając jednocześnie najwyższą w branży efektywność z szerokim zakresem gęstości portów i typów interfejsów. Tabela 1 zawiera przegląd interfejsów obsługiwanych w każdym z modeli serii ACX. Elastyczność i możliwość rozbudowy (połączenie i dopasowanie typów interfejsów) sprawia, że seria ACX jest idealna dla szerokiej gamy zastosowań.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Cechy serii ACX

Zgodność z MEF CE 2.0

Seria produktów ACX obsługuje standardy MEF CE 2.0 dla usług E-LINE, E-LAN, E-Tree i E-Access.

Wydajność operacyjna

Płynnie działające przełączanie MPLS minimalizuje obciążenie operacyjne, a bezproblemowe, automatyczne wdrożenie zmniejsza koszty operacyjne.

Czas i synchronizacja

Sprawdzone technologie synchronicznego Ethernetu i IEEE 1588-2008 zapewniają najwyższą jakość w branży i spełniają najostrzejsze wymagania standardu LTE-Advanced.

Konstrukcja wzmocniona z myślą o środowisku

Wzmocniona z myślą o środowisku konstrukcja z pasywnym chłodzeniem jest idealna do zastosowań na zewnątrz i zastosowań przemysłowych.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej