Juniper Networks

Seria CTP – Platformy circuit to packet

Łączenie cyfrowych i analogowych aplikacji głosowych w sieci IP.

Platformy te zapewniają multipleksowanie z podziałem czasu (TDM) oraz aplikacje oparte na obwodach szeregowych i analogowych, gwarantujące niezawodny i wydajny dostęp do sieci IP nowej generacji, przy zachowaniu wszystkich zalet związanych z ich kosztami, nadmiarowością i wydajnością.

Wraz z ciągłym wdrażaniem sieci IP, wzrost wydajności i oszczędności związany z zastosowaniem protokołu IP uzyskuje się dla różnych zastosowań i funkcji. W dużej mierze ta ewolucja ominęła zastosowania oparte na obwodach, takie jak łącza dzierżawione z podziałem czasu (TDM) i połączenia głosowe (PBX), szeregowe połączenia szyfrowania oraz analogowe i cyfrowe systemy łączności radiowej, ponieważ ich wymagania dotyczące transportu synchronicznego nie są uwzględniane przez sieć pakietową. Platformy CTP Circuit to Packet firmy Juniper Networks® umożliwiają klientom łatwe i niezawodne łączenie aplikacji opartych na układach w sieci IP, zapewniając im zalety wielousługowych sieci konwergentnych.

Seria CTP obejmuje platformy Circuit to Packet CTP150, CTP2008, CTP2024, CTP2056 firmy Juniper Networks oraz system zarządzania siecią CTPView firmy Juniper Networks. Produkty te są przeznaczone dla agencji rządowych, przedsiębiorstw i dostawców usług, które korzystają z aplikacji opartych na układach, a także oferują szeroki wybór rozmiarów, możliwości portów i opcji redundancji.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej