Juniper Networks

Seria PTX – Routery transportu pakietów

Stworzone z myślą o optymalizacji sieci rdzeniowych IP/MPLS, równorzędnych i miejskich oraz konwergentnych sieci IP i optycznych.

Converged Supercore: innowacje fizyczne i wirtualne, światowej klasy sprzęt i programowalne sieci SDN — perspektywa firmy Juniper.

Routery z serii PTX stanowią podstawę architektury Converged Supercore®, zapewniając wysoką wydajność, integrację transportu optycznego i elegancję wdrażania. Urządzenia obsługują środowiska 100GbE o dużym zagęszczeniu, a ich pobór mocy wynosi niecałe pół wata na Gb/s.

Juniper PTX Series

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Zalety serii PTX

Innowacyjna architektura

Architektura Converged Supercore® wspomaga dostawców usług w ograniczaniu niepewności oraz kosztów planowania i przydzielania sieci rdzeniowych, równorzędnych i miejskich oraz konwergentnych sieci IP i optycznych.

Kompaktowa konstrukcja

PTX3000 to jedyny na rynku router rdzeniowy zgodny ze standardem ETSI dostępny w obudowie 300 mm.

Scalony transport w sieciach miejskich

Jedyne routery na świecie obsługujące pełną konwergencję sieci IP i optycznych z możliwością wdrożenia w dowolnym środowisku operatora telekomunikacyjnego.

Optymalizacja ruchu w definiowanych programowo sieciach WAN

Rozwiązanie NorthStar Controller daje operatorom globalną widoczność sieci i precyzyjną kontrolę nad inżynierią ruchu sieciowego w routerach z serii PTX.

Największa w branży gęstość

Routery z serii PTX pozwalają uzyskać zagęszczenie do 3 Tb/s na jedno gniazdo.

Ogromna skalowalność

Zastosowanie specjalnie opracowanych układów Juniper Networks ExpressPlus™ pozwala dostawcom usług płynnie zwiększać przepustowość do maksymalnie 3 Tb/s bez konieczności fizycznej rozbudowy.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej