Juniper Networks

Uniwersalne routery brzegowe z serii MX 5G

Najlepsze w branży platformy routingu z obsługą sieci definiowanych programowo.

Kompletna oferta platform routingu obsługujących sieci definiowane programowo, zapewniających przepustowość, zagęszczenie i wydajność na miarę potrzeb przedsiębiorstw, dostawców usług i operatorów platform chmurowych funkcjonujących w połączonym świecie cyfrowym, gdzie wymagana jest nieprzerwana dostępność.

Ciągły rozwój usług opartych na technologiach mobilnych, wideo i chmurowych stanowi poważne wyzwanie dla tradycyjnych sieci i sprawności działania korzystających z nich przedsiębiorstw. Dwucyfrowy roczny wzrost objętości ruchu sieciowego wymaga ogromnych inwestycji w zasoby pozwalające utrzymywać płynność komunikacji i radzić sobie z nieoczekiwanymi skokami ruchu, jednak uzyskanie wymiernego zwrotu z takich inwestycji nie jest łatwe. Dynamiczny rozwój komunikacji w Internecie rzeczy (IoT) będzie już wkrótce dodatkowym źródłem obciążenia sieci.

Jednocześnie w tradycyjnych środowiskach operacyjnych coraz trudniej jest zapewnić oczekiwane przez firmy i użytkowników indywidualnych tempo dostarczania usług w połączeniu z pełną integracją rozwiązań chmurowych. Problemy z monitorowaniem i zarządzaniem dodatkowo obciążają i tak już nadwyrężone budżety i zasoby ludzkie, a obiecujące nowe technologie w rodzaju wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV) i sieci definiowanych programowo (SDN) wprowadzają własne, nieznane dotąd wyzwania operacyjne.

W świecie wszechobecnej łączności sieci muszą się stać bardziej elastyczne, zautomatyzowane i skalowalne. Aby dotrzymywać kroku tym zmianom, operatorzy sieci stają w obliczu konieczności gruntownego przekształcenia swojej infrastruktury sieciowej i środowisk operacyjnych.

W uniwersalnych routerach brzegowych Juniper Networks® z serii MX 3D zastosowano innowacyjne rozwiązania programowe i sprzętowe wspomagające operatorów sieci na całym świecie w procesie transformacji sieci i usług. W routerach z serii MX zastosowano system operacyjny Juniper Networks Junos® i programowalny mikroukład Trio, co pozwala obsługiwać bogaty zestaw narzędzi automatyzacji i funkcji telemetrycznych umożliwiających tworzenie nowoczesnych usług dla firm i klientów indywidualnych. Routery wyróżniają się niskimi opóźnieniami i przekazują pakiety z maksymalną dostępną szybkością niezależnie od skali, jednocześnie zapewniając niezawodność pozwalającą dotrzymywać wymagających poziomów usług (SLA).

Rodzina elastycznych routerów brzegowych

Produkty z serii MX zaprojektowano z myślą o elastyczności, na każdym etapie konstrukcji uwzględniając wymogi obsługi uniwersalnego zestawu zastosowań brzegowych. Dzięki temu klienci korzystający z urządzeń Juniper mogą szybko reagować na zmiany wymagań biznesowych i technicznych, a jednocześnie upraszczać procesy operacyjne i maksymalnie wykorzystywać dotychczasowe inwestycje w infrastrukturę. Głównym elementem zapewniającym elastyczność jest programowalny mikroukład Trio, dzięki któremu możliwa jest rozbudowa możliwości routerów z serii MX o nowe funkcje, na przykład telemetrię, bez kosztownej modernizacji sprzętu. Ważną zaletą jest też obsługa środowisk Junos Automation Toolkit i Juniper Extension Toolkit, które umożliwiają używanie nowoczesnych języków programowania do tworzenia rozwiązań zwiększających produktywność, rentowność i dopasowanie do potrzeb, a ograniczających koszty.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Zalety

Elastyczność usług

Obsługa najszerszej gamy aplikacji i usług infrastrukturalnych i korporacyjnych dla potrzeb użytkowników biznesowych i domowych.

Architektura na miarę operatorów

Routery z serii MX z systemem operacyjnym Junos pozwalają tworzyć wysoce nadmiarowe platformy zapewniające sprawną, nieprzerwaną pracę i wysoką wydajność nawet w największej skali.

Obsługa sieci definiowanych programowo (SDN)

Dzięki płynnej integracji ze standardowymi kontrolerami SDN, takimi jak Contrail Cloud Platform, routery z serii MX mogą funkcjonować jako brama SDN łącząca fizyczne i wirtualne segmenty sieci.

Integracja usług

Integracja bogatej gamy usług, takich jak translacja adresów sieciowych CGNAT, zapora stanowa i głęboka analiza pakietów (DPI), pozwala obsługiwać najszerszy zakres zastosowań i wspomaga konsolidację sieci i usług.

Środowiska fizyczne i wirtualne bez żadnych kompromisów

Produkty z serii MX obsługują ten sam zestaw funkcji w środowiskach fizycznych i wirtualnych, zapewniając tym samym spójność działania i usług.

Wieloletnia ochrona inwestycji

Duże możliwości skalowania umożliwiają sprawną rozbudowę w perspektywie wielu lat, a klienci już posiadający systemy z serii MX mają do dyspozycji ścieżki modernizacji chroniące dotychczasowe inwestycje.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej