Elite partner

Juniper Networks Contrail

Oprogramowanie do zarządzania i sterowania siecią SDN dla optymalizacji procesu dostarczania usług.

Contrail oferuje inteligentną automatyzację, bezpieczeństwo aplikacji i niezawodność dla chmur i NFV.

Od działów IT wymaga się dziś coraz większej elastyczności i zdolności do tworzenia wartości dodanej dla firmy poprzez wdrażanie architektur chmury hybrydowej i modeli infrastruktura jako usługa (IaaS), kontener jako usługa (CaaS) i platforma jako usługa (PaaS).

Zadaniem usługodawcy jest umożliwić jak najszybszą monetyzację nowych i zróżnicowanych usług, a tym samym generowanie przychodów przy jednoczesnym redukowaniu kosztów inwestycyjnych i operacyjnych. Dla wielu tradycyjnych usługodawców, tak samo jak dla nowych dostawców usług w chmurze, rozszerzenie portfolio o rozwiązania dopasowane do potrzeb wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV) i modeli XaaS (tj. IT jako usługa, oprogramowanie jako usługa, itp.) to najlepsza droga do szybkiej monetyzacji i zróżnicowania usług. Przedsiębiorstwa i dostawcy usług chcą przeprowadzić płynną migrację dotychczasowej infrastruktury fizycznej – na którą składają się miliony dolarów inwestycji w sprzęt oraz lata doświadczenia operacyjnego – do środowisk chmurowych bez potrzeby budowania wszystkiego od początku.

Juniper Networks® Contrail to w pełni programowe rozwiązanie, które radzi sobie z tymi wyzwaniami, rozszerzając granice i sposoby użycia większości infrastruktur fizycznych, systemów orkiestracji, narzędzi DevOps, środowisk uruchomieniowych dla aplikacji wirtualnych i systemów operacyjnych. Ujednolica ono regułę automatyzacji sieci w obrębie powyższych elementów zmiennych i oferuje płynną integrację z takimi systemami, jak: Kubernetes, OpenShift, Mesos, OpenStack, VMware, popularnymi narzędziami DevOps, np. Ansible, oraz z systemem operacyjnym Linux z wirtualizacją KVM czy Docker lub bez.

Contrail ułatwia migrację do chmury poprzez zastosowanie wirtualnej nakładki sieciowej, odpowiedzialnej za wirtualne rutowanie, mostowanie oraz inne usługi sieciowe (IPAM, NAT, bezpieczeństwo, równoważenie obciążenia, VPN itp.), które są nakładane na istniejące sieci fizyczne lub sieci IP w chmurze. Produkt oferuje również strukturę multitenant oraz interfejs API kompatybilny z publicznymi chmurami multitenant, np. Amazon Web Services (AWS), i wirtualnymi chmurami prywatnymi (VPC), co prawdziwie ujednolica reguły w obrębie środowisk chmury hybrydowej.

Firma Infradata jest partnerem Juniper Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej