Juniper Networks

Contrail Enterprise Multicloud

Uprość swoją drogę do technologii multicloud.

Czasy, gdy TCO było podstawową miarą sukcesu przedsiębiorstwa, to już przeszłość. W dzisiejszych przedsiębiorstwach IT musi działać z prędkością, z jaką działa biznes. Oznacza to, że trzeba robić to, co trzeba, tak jak trzeba, tu i teraz. W istocie, przyszłość należy do najszybszych.

Jednak nowoczesne technologie informatyczne nie polegają na przyspieszaniu istniejącej infrastruktury. Chodzi o przemyślane wykorzystanie nowych technologii, takich jak chmury publiczne i prywatne, aby zapewnić szybsze korzyści dla Twojej firmy.

Pytanie brzmi: jak szybko przeprowadzić zmianę, jeżeli środowisko jest zróżnicowane? Jak upewnić się, że szybkość nie doprowadzi do obniżenia poziomu bezpieczeństwa?

Rozwiązanie Multicloud klasy korporacyjnej Contrail firmy Juniper zostało zaprojektowane specjalnie, aby sprostać tym wyzwaniom, umożliwiając szybką zmianę przy zachowaniu bezpieczeństwa. Contrail Enterprise Multicloud to rozwiązanie klasy chmurowej, które zapewnia łączność, bezpieczeństwo aplikacji i ujednolicone operacje w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej migracji do środowiska multicloud.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej