McAfee Dla firm

Platynowy partner

Jako najnowocześniejsza firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym McAfee oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa klientom indywidualnym, małym i dużym firmom, przedsiębiorstwom i instytucjom rządowym. Technologie bezpieczeństwa firmy McAfee wykorzystują wyjątkową funkcję prognozowania, która jest oparta na McAfee Global Threat Intelligence. W ten sposób użytkownicy domowi i firmy mogą być zawsze znakomicie zabezpieczeni przed atakami bezplikowymi, wirusami, złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniami internetowymi.

Sieć analizy zagrożeń

W ciągu ostatnich 30 lat firma McAfee – zabezpieczając urządzenia przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, atakami bezplikowymi i innymi zagrożeniami w domu i poza domem – zbudowała kompleksową i obszerną globalną sieć analizy zagrożeń. Ta podstawa umożliwia nam nieustanną analizę i zbieranie danych o zagrożeniach z ponad 500 punktów końcowych na całym świecie.

Świadomość dotycząca bezpieczeństwa

Stosujemy analitykę bezpieczeństwa, zabezpieczenie chmury, SIEM i nauczanie maszynowe, aby umożliwić jednoczesną ochronę, wykrywanie i korektę między urządzeniem a chmurą. Nasza ochrona punktów końcowych, broker bezpieczeństwa dostępu do chmury (CASB) i produkty McAfee ePolicy Orchestrator współpracują ze sobą, zapewniając odpowiednie zarządzanie w całym cyklu ochrony przed zagrożeniami.

Bezpieczeństwo nastawione na ochronę Twoich wyników

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa uwzględniające transformacje, które chronią dane i zatrzymują zagrożenia przenoszone z urządzenia do chmury za pomocą otwartego i aktywnego podejścia opartego na analizie informacji.

Naszym celem jest zabezpieczenie całego świata przed zagrożeniami cybernetycznymi. Zagrożenia nie ograniczają się już tylko do naszych komputerów – są obecne w każdym aspekcie naszej podłączonej do Internetu rzeczywistości. Będziemy nieustannie dążyć do ochrony bezpieczeństwa naszych rodzin, społeczeństw i krajów.

Twoi specjaliści McAfee

Nagradzana firma Infradata jest platynowym partnerem McAfee i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej