McAfee Endpoint Security

Zintegrowana, centralnie zarządzana, zaawansowana ochrona

Pokonaj przewagę cyberprzestępców z McAfee Endpoint Security

Na cyfrowym polu bitwy cyberprzestępcy żerują na sukcesie innych. Udane próby włamań zapewniają motywację i zasoby dla kolejnych ataków napędzanych chęcią osiągnięcia zysków finansowych, wywołania zakłóceń lub zdobycia informacji firmowych. Zagrożenie organizacji pochodzi ze strony państw narodowych, haktywistów, zorganizowanej przestępczości oraz zamierzonych i niezamierzonych zagrożeń wewnętrznych. Różnice w zasobach wiedzy i zdolności pomiędzy cyberprzestępcami a specjalistami ds. bezpieczeństwa nakazują wprowadzenie fundamentalnych zmian w zabezpieczeniach punktów końcowych, czyli linii frontu cyberbezpieczeństwa.

Specjaliści są pod presją

Specjaliści ds. bezpieczeństwa są pod coraz większą presją związaną z zapewnieniem skutecznej ochrony swoim organizacjom. Aby pokonać przewagę cyberprzestępców, zabezpieczenia punktów końcowych muszą współpracować z sobą oraz z innymi technologiami bezpieczeństwa w celu szybkiego wykrycia, analizy, zablokowania i powstrzymania ataków. Muszą przedstawić informacje w szybki i intuicyjny sposób. Dodatkowo nie mogą niepotrzebnie komplikować środowiska działów IT ani obniżać produktywności i wydajności użytkowników, którym zapewniają ochronę.

McAfee Endpoint Security przechyla szalę zwycięstwa na Twoją stronę

McAfee® Endpoint Security pozwala klientom reagować na cykl życia zabezpieczeń i zarządzanie nimi oraz zapewnia wspólny, rozszerzalny framework celem uproszczenia konwencjonalnych, wielopunktowych środowisk bezpieczeństwa. Daje administratorom wgląd w zaawansowane zagrożenia dotyczące szybkości wykrywania i naprawiania. Punkty końcowe wymieniają się informacjami na temat globalnego zagrożenia oraz bieżącego, lokalnego zagrożenia, by wspomagać szybkie wykrywanie i reakcję. Zarządzanie jest proste dzięki prawdziwie scentralizowanej kontroli, czytelnym pulpitom i zrozumiałym raportom.

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Dlaczego McAfee Endpoint Security?

McAfee Endpoint Security jest stworzony do komunikacji pomiędzy zabezpieczeniami odbywającej się w czasie rzeczywistym. Technologie wymieniają się informacjami dotyczącymi zdarzeń i zagrożeń, by natychmiastowo reagować na podejrzane aplikacje, pobrania, strony internetowe i pliki. Redundancje spowodowane przez produkty lub zabezpieczenia niescentralizowane mogą zostać wykryte i usunięte. Wspólna architektura punktów końcowych integruje kilka warstw zabezpieczeń, pozwalając na wymianę informacji dotyczącą zagrożeń dla szybszego zrozumienia i analizy.

Bezsygnaturowa ochrona

Analiza oparta na technologii uczenia maszynowego przeprowadzana przed i po wykonaniu

Automatyczna izolacja podejrzanych plików wykonywalnych

Integracja z wykrywaniem i reakcją w zakresie punktów końcowych

Korekta w obrębie całego środowiska za jednym kliknięciem

Zautomatyzowane przepływy pracy dla zwiększonej wydajności

Zyskaj przewagę nad zagrożeniami cyberprzestrzeni

McAfee Endpoint Security jest stworzony do komunikacji pomiędzy zabezpieczeniami odbywającej się w czasie rzeczywistym

Skontaktuj się z nami

Cechy McAfee Endpoint Security

Scentralizowane zarządzanie

Konsola zarządzania McAfee ePolicy Orchestrator może być wdrożona lokalnie lub w chmurze. Zapewnia ona większą widoczność, ułatwia operacje, zwiększa wydajność IT, ujednolica zabezpieczenia i zmniejsza koszta.

Analiza oparta na uczeniu maszynowym

Analizuj i demaskuj trudne do wykrycia zagrożenia typu zero-day prawie w czasie rzeczywistym.

Proaktywne bezpieczeństwo sieci WWW

Zapewnij punktom końcowym bezpieczne przeglądanie internetu dzięki ochronie sieci i filtrowaniu dla punktów końcowych.

Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Mechanizm McAfee przeciw złośliwemu oprogramowaniu jest stale aktualizowany przez McAfee Global Threat Intelligence i wydajnie pracuje na wielu systemach operacyjnych.

Dynamiczne izolowanie aplikacji

Chroń przed ransomware i greyware, zabezpieczając punkty końcowe wykorzystywane jako punkty wejścia przy atakach.

Wartościowa analiza zagrożeń

Bezzwłocznie poznaj lokalizację infekcji, jej przyczynę oraz długość trwania narażenia, aby zrozumieć zagrożenie i szybciej reagować.

Korzyści McAfee Endpoint Security

Środowiska z aktualnymi wersjami oprogramowania McAfee ePO, McAfee VirusScan® Enterprise i agenta McAfee mogą wykorzystywać narzędzia automatycznej migracji McAfee do przenoszenia już istniejących polityk do McAfee Endpoint Security w około 20 lub mniej minut. 

Skany użytkowników nie zakłócają pracy w celu zapewnienia większej produktywności.

Dokładniejsze dane pozwalające na zaostrzenie polityk.

Zwiększenie wydajności.

Zarządzanie oraz skanowanie mniejszej liczby agentów w celu ograniczenia ręcznego wprowadzania danych.

Zabezpieczenia współpracujące ze sobą w celu pokonania zaawansowanych zagrożeń.

Zaawansowana, skonsolidowana ochrona punktów końcowych

McAfee Endpoint Security zapewnia wiodącą w branży ochronę i prostotę operacyjną dla Twojego zróżnicowanego środowiska punktów końcowych.

Podstawowe zapobieganie zagrożeniom

Niezbędna ochrona antywirusowa, technologia zapobiegania exploitom, zapora i kontrola sieci współpracują ze sobą.

Uczenie maszynowe

Najnowocześniejsza technologia rozpoznaje złośliwy kod na podstawie jego wyglądu i zachowania.

Izolowanie aplikacji

Ogranicz wpływ podejrzanych plików i złośliwego oprogramowania typu zero-day poprzez blokowanie zachowań i izolowanie aplikacji zanim zdążą zainfekować lub roznieść się w Twoim środowisku.

Wykrywanie i reakcja w obrębie punktów końcowych

Nasza zintegrowana, zautomatyzowana i konfigurowalna technologia EDR jest łatwa w użyciu i sprowadza reakcję na incydenty do jednego kliknięcia.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej