McAfee Endpoint Detection and Response

Skuteczne wykrywanie zagrożeń, analiza i reakcja — w prostym wydaniu

Możesz uniknąć niewygodnych i męczących tradycyjnych rozwiązań EDR

McAfee MVISION Endpoint Detection and Response (EDR) zapewni Ci przewagę nad współczesnymi zagrożeniami dzięki analizie wspieranej przez sztuczną inteligencję, która wykrywa istotne zagrożenia oraz automatyzuje i niweluje potrzebę ręcznego zbierania i analizowania dowodów.

MVISION EDR ogranicza średni czas potrzebny do wykrycia i reakcji na zagrożenia, umożliwiając analitykom zrozumienie alertów, dogłębną analizę oraz szybką reakcję. Zaawansowane funkcje analityczne poszerzają zakres wykrywania i objaśniają alerty. Dochodzenie wspierane przez sztuczną inteligencję i automatyzacja pozwalają nawet początkującym analitykom na przeprowadzanie dokładniejszej analizy, w efekcie odciążając starszych specjalistów, którzy teraz mogą skupić się na wykrywaniu ataków i zmniejszaniu czasu reakcji.

Zmniejsz hałas powiadomień

Uzyskaj wgląd w pojawiające się zagrożenia dzięki ciągłemu monitorowaniu aktywności punktów końcowych, wykrywaj podejrzane zachowania, analizuj istotne dane i zrozum kontekst. Analitycy mogą sprawnie określać priorytet zagrożeń i zmniejszać zakłócenia z nimi związane.

Szersze wykorzystanie istniejących środków

Brakuje fachowej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Dochodzenie wspierane przez sztuczną inteligencję automatycznie zadaje pytania i udziela odpowiedzi, jednocześnie zbierając, streszczając i wizualizując dowody z kilku źródeł, by zwiększyć wytrzymałość zabezpieczeń i ograniczyć skutki naruszeń. W czasie analizy zdarzeń, analitycy stale uczą się i doskonalą swoje umiejętności, w efekcie ograniczając zapotrzebowanie na dodatkowe zasoby SOC. 

Rozwiązanie w chmurze, które jest łatwe w utrzymaniu

Oparte na chmurze wdrażanie i analiza pozwalają Twoim specjalistom skupić się na strategicznej obronie, uwalniając ich od żmudnych obowiązków związanych z konserwacją. Użytkownicy mogą wykorzystać już istniejącą w firmie platformę zarządzającą McAfee ePolicy Orchestrator (McAfee ePO) lub oparte na SaaS McAfee MVISION ePO, by ograniczyć potrzebę konserwacji infrastruktury. W każdym wypadku zyskujesz na wdrożeniu odpowiedniego rozwiązania dla swojej organizacji.

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Odkryj MVISION EDR: Kluczowy element zintegrowanego ekosystemu bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami

Kluczowe zalety McAfee EDR

Cyberprzestępcy poruszają się w sposób ukryty, kamuflując swoje działania w obrębie najbardziej zaufanych komponentów w Twoim środowisku. Nie zawsze instalują coś możliwego do wykrycia, jak malware, ale ich działania zawsze pozostawiają za sobą ślad. Endpoint detection and response (EDR) stale monitoruje i zbiera dane w celu zapewnienia wglądu i kontekstu potrzebnych do wykrywania i reakcji na zagrożenia. Jednak obecne rozwiązania często dodatkowo obciążają zespoły ds. bezpieczeństwa zbyt dużą ilością informacji. McAfee® MVISION EDR pozwala zarządzać licznymi alertami, umożliwiając analitykom o każdym poziomie umiejętności na bardziej produktywną pracę i zwiększoną efektywność dochodzenia.

Wysokiej jakości wykrywanie zagrożenia bez generowania hałasu.

Szybsza analiza pozwala na zwiększenie wytrzymałości zabezpieczeń.

Diagnostyka wspierana przez sztuczną inteligencję dostarcza analitykom informacje dotyczące ataku.

Organizacje mogą zwiększyć skuteczność swoich obecnych specjalistów.

Rozwiązanie w chmurze, które jest łatwe w utrzymaniu.

Uproszczone wdrażanie oparte na wykorzystaniu już istniejącego oprogramowania McAfee ePO lub MVISON ePO

Analitycy mogą skupić się na strategicznej reakcji na incydenty bez potrzeby zajmowania się administracją.

MVISION EDR analizuje za Ciebie

MVISION EDR automatycznie zbiera artefakty i przedstawia najważniejsze rezultaty. Wizualizacja pokazuje powiązania, ułatwiając analitykom ich zrozumienie. MVISION EDR zadaje odpowiednie pytania i udziela odpowiedzi, by potwierdzić lub obalić prawdziwość hipotezy.

Szybciej wykrywaj i reaguj na zaawansowane zagrożenia punktów końcowych

Bez odpowiednich danych, kontekstów i analiz, systemy EDR albo generują zbyt wiele alertów, albo nie dostrzegają pojawiających się zagrożeń, marnując w ten sposób czas i zasoby bez zwiększania bezpieczeństwa. MVISION EDR oferuje stałe gromadzenie danych i liczne mechanizmy analityczne w czasie wykrywania i dochodzenia, aby wspomagać analityków w dokładnym wykrywaniu podejrzanych zachowań i rozumieniu alertów. 

Odpowiednie dane — w odpowiednim czasie — dla obecnego zadania

Poza wspieranym dochodzeniem, analitycy i specjaliści mogą wykorzystać także ogromne możliwości wyszukiwania i zbierania danych, które oferuje MVISION EDR, w celu rozszerzania zapytań oraz głębszej i szerszej analizy systemów.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej