McAfee ePO

Prosty, pojedynczy widok i kontrola z każdego miejsca

McAfee oprogramowanie jako usługa (SaaS) zostało zaprojektowane, by zarządzać McAfee i wspierać zabezpieczenia wbudowane w system operacyjny

MVISION ePO to wyjątkowo prosta i ceniona technologia zarządzania zabezpieczeniami. ePO to rozwiązanie typu SaaS zaprojektowane, aby zarządzać McAfee i wspierać zabezpieczenia wbudowane w system operacyjny, takie jak Windows Defender, bez konieczności tworzenia skomplikowanej infrastruktury na terenie firmy. 

Po prostu bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wymaga ciągłej uwagi. McAfee MVISION ePO eliminuje potrzebę instalacji i konserwacji infrastruktury zarządzania bezpieczeństwem, pozwalając Ci skupić się wyłącznie na monitorowaniu i kontroli punktów końcowych oraz urządzeń przenośnych.

Scentralizowane zarządzanie cieszące się uznaniem w branży

Analitycy branżowi uznają McAfee ePolicy Orchestrator (McAfee ePO) za przyczynę, dla której wiele organizacji kupuje produkty od McAfee i staje się jego stałymi klientami. McAfee MVISION ePO jest zbudowany na podstawie, cenionego wśród klientów posiadających setki tysięcy węzłów, rozwiązania McAfee ePO.

Zapewniaj bezpieczeństwo z jednej konsoli

Zarządzanie ryzykiem zostało uproszczone dzięki scentralizowanemu zarządzaniu z poziomu jednej konsoli. Przejrzyste panele i graficzne pulpity pozwalające na ocenę stanu bezpieczeństwa zapewniają optymalną skuteczność zabezpieczeń. Bądź na bieżąco dzięki czytelnym raportom i zaleceniom dotyczących ostatnich zagrożeń.

Usprawniaj działanie, ograniczaj ryzyko

Zautomatyzowane i prosty przebieg prac napędza wydajność operacyjną. Opcjonalne zatwierdzanie przebiegu prac wymaga przeglądu polityki lub zadań, zapewniając wyższą jakość wyników.

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Kluczowe zalety McAfee MVISION ePO

Zarządzanie bezpieczeństwem to złożone zadanie. Łączy się z uciążliwym przełączaniem się pomiędzy narzędziami i danymi. Ponadto specjaliści od cyberbezpieczeństwa nie powinni zajmować się zarządzaniem i aktualizowaniem infrastruktury bezpieczeństwa. Muszą zamiast tego skupić się na najważniejszych zadaniach związanych z bezpieczeństwem, takich jak wykrywanie i egzekucja. W przeciwnym razie cyberprzestępcy wykorzystają moment nieuwagi i wyrządzą dotkliwe szkody. McAfee® MVISION ePolicy Orchestrator® (McAfee MVISION ePO™) eliminuje potrzebę konserwacji infrastruktury bezpieczeństwa w siedzibie firmy, umożliwiając specjalistom skupienie uwagi wyłącznie na bezpieczeństwie. Wystarczy użyć swoich danych uwierzytelniających w celu uzyskania dostępu z poziomu przeglądarki, by zarządzać zabezpieczeniami.

Scentralizowane zarządzanie cieszące się uznaniem w branży

Eliminuje potrzebę skomplikowanej konserwacji platformy bezpieczeństwa znajdującej się w lokalizacji firmy

Kompleksowa platforma zarządzająca produktami McAfee oraz zabezpieczeniami wbudowanymi w system operacyjny, takimi jak Windows Defender

Zautomatyzowane przepływy pracy dla wydajnej administracji

Uproszczona analiza i rozwiązywanie incydentów

Wspólne zarządzanie bezpieczeństwem dla największej na rynku liczby urządzeń

Skalowanie do setki tysięcy urządzeń, z zasięgiem od urządzenia po chmurę

Wyjątkowo prosta i ceniona technologia zarządzania zabezpieczeniami urządzenia

Zagrożenia są skomplikowane, ale Twoja ochrona nie musi taka być

Skontaktuj się z nami

Konsola MVISION ePO

Konsola McAfee MVISION ePO zapewnia istotne informacje oraz pozwala ustawić i automatycznie egzekwować zasady bezpieczeństwa w celu zapewnienia poprawnego stanu zabezpieczeń w całej firmie z dowolnej lokalizacji. Możesz wyeliminować komplikacje związane z zarządzaniem kilkoma produktami dzięki zintegrowanemu, pojedynczemu panelowi pozwalającemu na zarządzanie i wdrażanie przepisów bezpieczeństwa w całej firmie.

Stabilność i oszczędność czasu dzięki zautomatyzowanemu przepływowi pracy

Badanie MSI, zlecone przez McAfee w 2018 roku wykazało, że organizacje oczekują, że będą w stanie zaoszczędzić około 25% czasu codziennie dzięki automatyzacji powtarzalnych zadań. McAfee MVISION ePO zapewnia sprawne i zautomatyzowane zarządzanie umożliwiające szybką identyfikację, zarządzanie i reakcję na słabe punkty, zmiany w stanie bezpieczeństwa i znane zagrożenia — wszystko to z jednego widoku. W kilka kroków możesz wdrażać i egzekwować przepisy bezpieczeństwa z pojedynczego panelu.

Przypadki użycia McAfee MVISION ePO

Oszczędność czasu

Oszczędzaj czas przez konsekwentne wdrażanie polityk na wszystkich urządzeniach, także tych z wbudowanymi zabezpieczeniami.

Powiadomienia

Administratorzy będą mailowo powiadamiani o nowych zagrożeniach, nieudanych aktualizacjach lub błędach o wysokim priorytecie na podstawie wcześniej określonych progów.

Znaczniki

Oznaczanie systemów i wykonywanie dodatkowych zadań naprawczych, takich jak skanowanie pamięci na żądanie w przypadku wykrycia zagrożeń.

Automatyczna kwarantanna

Automatyczne poddawanie kwarantannie zadań i urządzeń o zaostrzonych politykach.

Migracja z MVISION ePO

Przenieś swoje zarządzanie na MVISION ePO, by móc skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie.

Według badania MSI Global Research Study z 2018 roku, głównym priorytetem wśród informatyków i specjalistów ds. bezpieczeństwa jest uproszczenie swojego środowiska zabezpieczeń. MVISION ePO to umożliwia, dostarczając produkt SaaS klasy korporacyjnej, który jest dostępny z poziomu przeglądarki. Brak konieczności wdrażania i konserwacji — McAfee zajmie się wszystkim. Dodatkowo użytkownicy mogą zwiększyć komfort obsługi przez intuicyjne i bogate w konteksty przepływy zadań.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej