McAfee Mobile Security

Bezpieczeństwo mobilne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa

Chroń wszystkie swoje urządzenia przenośne z McAfee Mobile Security

Zapewnij ochronę swoim pracownikom i ich urządzeniom przenośnym z McAfee® MVISION Mobile, rozwiązaniem, które wykrywa zagrożenia i luki bezpieczeństwa na urządzeniach Apple iOS lub Google Android, w sieci do której są podłączone oraz w pobranych aplikacjach. Znajdująca się na urządzeniu technologia wykrywania zagrożeń zapewnia ochronę nawet, gdy urządzenie jest w trybie offline. MVISION Mobile wykorzystuje technologię uczenia maszynowego wspieraną przez miliardy punktów danych pochodzących z milionów urządzeń, pozwalające zidentyfikować obecne lub nadchodzące zagrożenia i ataki, w tym te wcześniej niespotykane.

Zabezpieczenia na urządzeniu

Ponad 36 000 firm i organizacji zaufało konsoli McAfee ePO w zarządzaniu bezpieczeństwem, usprawnianiu i automatyzacji procesów związanych ze zgodnością oraz zwiększaniu ogólnej widoczności urządzeń, sieci oraz operacji związanych z bezpieczeństwem.

Ochrona urządzenia zapewnia ciągłe wykrywanie zagrożeń zarówno w sieci korporacyjnej, jak i poza nią. Ochrona sieci informuje Ciebie i Twoich pracowników, czy ich urządzenie łączy się z niebezpieczną lub zainfekowaną siecią. Kompleksowa analiza aplikacji zmniejsza ryzyko związane z bezpieczeństwem i prywatnością, ograniczając zagrożenie utratą danych.

Zintegrowane zarządzanie

MVISION Mobile jest zintegrowany z oprogramowaniem McAfee®ePolicy Orchestrator® (McAfee ePO™), flagową centralną platformą zarządzania McAfee dla firm. Pozwala to na zarządzanie urządzeniami przenośnymi w ten sam sposób, co w przypadku jakiegokolwiek innego punktu końcowego. Od zaawansowanych paneli zarządzania bezpieczeństwem po kompleksowe polityki, zadania i raportowanie, oprogramowanie McAfee ePO stanowi punkt wyjścia dla zarządzania wszystkimi punktami końcowymi w Twojej organizacji, także urządzeniami przenośnymi.

Integracja Infrastruktury Bezpieczeństwa

W organizacjach, które są duże lub podzielone pod względem geograficznym, oddziału czy rodzaju działalności, często stosuje się więcej niż jedno rozwiązanie zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM). MVISION Mobile pozwala na integrację ze wszystkimi najważniejszymi dostawcami EMM, by pozyskać istotne dane, usprawniać zabezpieczenia i niwelować luki bezpieczeństwa.

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Chroń wszystkie swoje urządzenia przenośne z MVISION Mobile

Skontaktuj się z nami

Kluczowe zalety McAfee Mobile Security

Poprzez integrację z platformami zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM), takimi jak McAfee® Enterprise Security Manager, specjaliści SOC mogą wykorzystać MVISION Mobile do zwiększenia widoczności i możliwości dochodzeniowych na urządzeniach przenośnych, skutecznie niwelując „martwe pole”. MVISION Mobile chroni Twoich pracowników i ich urządzenia w każdym miejscu, od sali obrad po kawiarnie.

Optymalne zabezpieczenia znajdujące się na urządzeniu zapewniają ochronę w czasie rzeczywistym, która wykrywa zagrożenia i chroni przed atakami typu zero-day

Zabezpieczenie, które alarmuje o zagrożeniach prywatności w aplikacjach, by chronić użytkowników i uświadamiać ich o niebezpieczeństwach związanych z daną aplikacją

Przydatne informacje dotyczące zagrożenia urządzeń przenośnych, by pomóc Ci w ich lepszym zrozumieniu i szybszej reakcji

Kontrole zgodności dla urządzeń przenośnych, pozwalające Twoim pracownikom na pracę z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu

Ochrona użytkowników przed phishingiem poprzez wykrywanie szkodliwych linków w wiadomościach tekstowych, aplikacjach mediów społecznościowych oraz e-mailach.

Nieprzerwana ochrona urządzeń przenośnych

W przeciwieństwie do zabezpieczeń urządzeń przenośnych opartych na chmurze, które bazują na sandboxingu aplikacji i tunelowaniu ruchu, MVISION Mobile znajduje się bezpośrednio na urządzeniu, zapewniając jego nieprzerwaną ochronę bez względu na sposób połączenia: przez sieć korporacyjną, publiczny punkt dostępu, internet mobilny czy nawet w trybie offline.

Zaawansowana analiza udaremnia zaawansowane ataki

Algorytmy uczenia maszynowego analizują nietypowe zachowania urządzenia i określają wskaźniki zagrożenia w celu precyzyjnej identyfikacji zaawansowanych ataków bazujących na urządzeniu, aplikacji czy sieci.

Jedna konsola dla wszystkich urządzeń, także przenośnych

MVISION Mobile, zintegrowany komponent McAfee® Device Security, zwiększa widoczność i kontrolę Twoich urządzeń przenośnych zarządzanych przez McAfee, także punktów końcowych opartych na systemie operacyjnym, serwerów, urządzeń oraz wbudowanego Internetu rzeczy (IoT). Wszystko to z jednej konsoli.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej