McAfee CASB MVISION

Stworzone w chmurze. Zbudowane dzięki automatyzacji. Napędzane wiedzą.

McAfee MVISION Cloud: Rozwijaj swoją firmę bez uszczerbku na bezpieczeństwie

McAfee® MVISION Cloud chroni dane w ich obecnej lokalizacji, wykorzystując rozwiązanie, które powstało w chmurze i dla chmury. Jest to natywna dla chmury ochrona danych.

W 2011 roku powstała kategoria produktów CASB, które były postrzegane jako rozwiązanie zapewniające widoczność chmury, dzięki któremu odkryto Shadow IT. Jednak od tamtego czasu produkty te poszerzyły swój wachlarz funkcji w czterech kategoriach dotyczących widoczności, compliance, ochrony przed zagrożeniami i bezpieczeństwa danych.

Zwiększające się wykorzystywanie chmury oraz dojrzałość rozwiązań CASB, zachęciły kolejne przedsiębiorstwa do ich wprowadzenia. Dzisiaj produkty CASB stanowią istotny element pakietu zabezpieczeń przedsiębiorstw. Gartner przewiduje, że do 2022 roku 60% przedsiębiorstw będzie używało CASB jako zabezpieczenia dla swoich aplikacji chmurowych.

McAfee CASB pozwala na:

  • Rozpoznanie, jakie usługi w chmurze typu Shadow IT są używane, przez kogo oraz jakie stanowią zagrożenie dla organizacji i jej danych

  • Ocenę i wybranie usług w chmurze, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i zgodności, wykorzystując bazę danych usług i ich kontrole bezpieczeństwa

  • Ochronę danych firmy przechowywanych na chmurze poprzez zapobieganie udostępnianiu niektórych danych wrażliwych oraz szyfrowanie i tokenizację danych

  • Rozpoznanie potencjalnego nadużycia usług w chmurze, zarówno przez osoby z wewnątrz, jak i z zewnątrz, które przejmują konta użytkownika

  • Wprowadzenie różnych poziomów dostępu do danych i funkcjonalności usług w chmurze na podstawie urządzenia, systemu operacyjnego i lokalizacji użytkownika

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Bezpieczeństwo danych w epoce chmury

McAfee MVISION Cloud to działający w chmurze broker zabezpieczeń dostępu (CASB), który chroni dane w ich obecnej lokalizacji przy pomocy rozwiązania, które zostało zbudowane w chmurze i dla chmury. Jest to natywna dla chmury ochrona danych.

Wykrywaj

Zyskaj całkowity wgląd w dane, kontekst i zachowanie wszystkich użytkowników, we wszystkich usługach w chmurze i na wszystkich urządzeniach.

Chroń

Wprowadź zaostrzoną ochronę informacji wrażliwych, zarówno przychodzących, jak i wychodzących.

Koryguj

Działaj w czasie rzeczywistym w usługach w chmurze, aby korygować przypadki naruszenia polityki i powstrzymać zagrożenia bezpieczeństwa.

Najważniejsze przypadki użycia McAfee MVISION Cloud

Chociaż niektóre z rozwiązań CASB wykorzystują znane technologie i metody wcześniej używane w celu ochrony danych w aplikacjach lokalnych, CASB jest technologią odrębną od istniejących kategorii zabezpieczeń, takich jak tożsamość jako usługa (IDaaS), zapory aplikacji WWW (WAF), bezpieczne bramy sieciowe i zapory dla przedsiębiorstw.

Wdrażaj zasady ochrony przed wyciekami informacji (DLP) dla danych znajdujących się w chmurze

Zapobiegaj nieuprawnionemu udostępnianiu danych wrażliwych nieodpowiednim osobom

Blokuj synchronizację i pobieranie danych firmowych na urządzenia osobiste

Wykrywaj przejęte konta, zagrożenia wewnętrzne i złośliwe oprogramowanie

Szyfruj dane za pomocą kluczy, do których dostęp masz tylko Ty

Kontroluj i zaostrzaj ustawienia bezpieczeństwa usług w chmurze

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej