Mist

Certyfikowany partner

Pierwsza i jedyna bezprzewodowa sieć LAN oparta na sztucznej inteligencji

Mimo że technologia bezprzewodowa ma kluczowe znaczenie dla Twojego przedsiębiorstwa, może również okazać się zawodna i trudna w zarządzaniu. W tym przypadku pomocne jest rozwiązanie firmy Mist: innowacyjna sieć WLAN wykorzystująca uczenie maszynowe, która zapewnia bardziej przewidywalną, niezawodną i mierzalną łączność Wi-Fi. W tej sieci dostępne są również w czasie rzeczywistym informacje o klientach i ich urządzeniach mobilnych. To z kolei pozwala wprowadzać nowe rodzaje usług i informacji wykorzystujących dane lokalizacyjne.

Wspólne rozwiązanie firm Juniper i Mist oferuje szczegółowe informacje i dane analityczne dotyczące całej sieci, zapewniając użytkownikom wyjątkową wygodę korzystania z sieci.

Inteligentna sieć WLAN, która zapewnia przewidywalną wydajność w standardzie Wi-Fi 6

Dzięki pierwszej na świecie bezprzewodowej sieci LAN (WLAN) opartej na technologii sztucznej inteligencji (SI) firma Mist wprowadziła prawdziwą innowację w obszarze łączności bezprzewodowej. W uczącej się maszynowo sieci WLAN firmy Mist łączność Wi-Fi staje się przewidywalna, niezawodna i mierzalna, a także zapewnia niespotykany dotąd wgląd w wygodę korzystania z sieci przez użytkowników. Czasochłonne zadania wykonywane dotychczas ręcznie przez personel IT zostają zastąpione przez proaktywną automatykę i samonaprawianie się sieci oparte na technologii SI, co obniża koszty operacyjne związane z łącznością Wi-Fi oraz pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Rozwiązanie firmy Mist łączy w sobie łączność Wi-Fi klasy korporacyjnej, Bluetooth® LE i technologię internetu rzeczy (IoT), dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wartość swoich sieci bezprzewodowych poprzez spersonalizowane usługi lokalizacyjne, takie jak wyszukiwanie odpowiedniej drogi, powiadomienia o bliskości obiektu oraz lokalizację środków trwałych. Dzięki opatentowanej przez firmę Mist wirtualnej technologii BLE (vBLE) niepotrzebne są ani emitery na baterię, ani kalibracja ręczna. Zarządzanie wszystkimi operacjami odbywa się za pomocą otwartej i programowalnej architektury firmy Mist, pozwalającej świadczyć mikrousługi w chmurze. W ten sposób zapewniona jest maksymalna skalowalność i wydajność sieci bezprzewodowych oraz usług lokalizacyjnych, a jednocześnie wprowadzany jest poziom elastyczności znany z metodyki DevOps.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do grona elitarnych partnerów firmy Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Mamy w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

 

Zalety sieci bezprzewodowej wykorzystującej sztuczną inteligencję

W przedsiębiorstwach sieci bezprzewodowe zyskują na znaczeniu bardziej niż kiedykolwiek, jednak coraz trudniej rozwiązywać problemy w tych sieciach ze względu na mnogość urządzeń, systemów operacyjnych i aplikacji. Bez strategii łączności bezprzewodowej opartej na SI środowisko IT po prostu nie jest w stanie sprostać surowym wymaganiom użytkowników sieci bezprzewodowych. Obecnie rozwiązanie firmy Mist dotyczące sieci bezprzewodowych opartych na SI dostępne jest dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość.

Kiedy sztuczna inteligencja krąży w powietrzu, wszystko staje się możliwe.

W zestawie narzędzi oferowanych przez Mist znajdują się algorytmy nienadzorowanego uczenia maszynowego w celu obliczania zmieniających się modeli utraty mocy sygnału dla wszystkich urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym. Oferowana przez Mist chmura wykorzystuje SI i zaawansowane przetwarzanie danych do analizy dużych ilości bogatych metadanych zebranych z punktów dostępowych sieci firmy Mist, zapewniając szczegółowe informacje, które można wykorzystać w praktyce.

Nadzorowane uczenie maszynowe koreluje zdarzenia w celu szybkiej identyfikacji ich pierwotnych przyczyn.

Wykrywanie anomalii w szeregach czasowych pozwala określić negatywne trendy oraz wielkość ich wpływu.

Zarządzanie zasobami radiowymi (RRM) z wykorzystaniem SI pozwala optymalizować ustawienia częstotliwości radiowej w czasie rzeczywistym stosownie do zmieniających się warunków.

Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) służy do wykonywania skomplikowanych zapytań w prosty i szybki sposób. Z kolei nienadzorowane uczenie maszynowe wykorzystywane jest w technologii vBLE firmy Mist w celu dokładnej lokalizacji użytkowników i urządzeń.

Widoczność środków trwałych

Wirtualny asystent sieciowy oparty na sztucznej inteligencji

Punkt dostępowy o maksymalnej przepustowości 2400 Mb/s w paśmie 5 GHz i 184 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Dołącz sztuczną inteligencję do strategii sieci bezprzewodowej

Zapraszamy w podróż do technologii nowoczesnych sieci bezprzewodowych.

Skontaktuj się z nami

Sztuczna inteligencja w świecie sieci bezprzewodowych

Prostsza obsługa, szybsze rozwiązywanie problemów i szczegółowy wgląd w sposób korzystania z sieci bezprzewodowej przez użytkowników

Ucząca się maszynowo sieć WLAN firmy Mist wykorzystuje technologię uczenia maszynowego i sieci neuronowe w celu uproszczenia obsługi, szybszego rozwiązywania problemów oraz zapewnienia szczegółowego wglądu w sposób korzystania z sieci bezprzewodowej przez użytkowników. Jednak jesteśmy już blisko wykorzystania pełnego potencjału tej technologii w postaci prawdziwego wirtualnego asystenta sieci bezprzewodowej, który potrafi aktywnie identyfikować i rozwiązywać problemy oraz przewidywać przyszłe wydarzenia szybko i niezawodnie. W jaki sposób Twoja firma wykorzystuje dziś sztuczną inteligencję w sieciach bezprzewodowych i jakie kroki należy podjąć, aby odnaleźć się w tej tworzącej się rzeczywistości?

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej