Netscout

Autoryzowany partner

Zespoły odpowiedzialne za sieci, informatykę i bezpieczeństwo zapewniają pewność i ochronę w połączonym świecie.

Firma Netscout jest czołowym dostawcą rozwiązań sprawności biznesowej, stanowiących połączenie rozwiązań sprawności usług, cyberbezpieczeństwa i inteligentnej analizy danych. Oferta produktowa jest kierowana zarówno do korporacji, jak i do dostawców usług, aby umożliwić uwolnienie potencjału danych przesyłanych w sieciach IP w celu uzyskiwania informacji o widoczności, bezpieczeństwie, wydajności, wykorzystaniu i wygodzie obsługi pozwalających nieprzerwanie dostarczać klientom najwyższej jakości usługi.

W ofercie dla korporacji i dostawców danych znajdują się produkty z zakresu sprawności usług, rozwiązywania problemów, diagnostyki i analizy biznesowej. Produkty Netscout z zakresu sprawności biznesowej są tworzone z myślą o zapewnieniu dogłębnego i całościowego wglądu w środowiska fizyczne i wirtualne, szybszym rozwiązywaniu problemów i praktycznym wspomaganiu decyzji, dzięki czemu pozwalają zwiększać wydajność usług, sieci i aplikacji.

Dlaczego warto wybrać Netscout

W miarę jak handel, administracja rządowa, edukacja, a nawet życie ludzkie w ogromnej mierze uzależniają się od jakości i bezpieczeństwa usług cyfrowych, organizacje odczuwają coraz większą presję wprowadzania transformacji technologicznych przy jednoczesnym skutecznym zarządzaniu ryzykiem.

Zapewnienie użytkownikom oczekiwanej wygody i sprawności obsługi wymaga błyskawicznego identyfikowania i interpretowania złożonych powiązań definiujących nie tylko szybkość i rozdzielczość, ale też bezpieczeństwo i trafność. Domeną firmy Netscout są inteligentne dane — szybkie dostarczanie właściwych danych osobom i systemom, które ich potrzebują. Rozwiązania Netscout wyodrębniają w czasie rzeczywistym dokładne dane z szumu informacyjnego ruchu sieciowego, aby upraszczać złożone zagadnienia bez utraty szczegółowości.

Inteligentne funkcje w technologii Netscout Smart Data pozwalają w unikalny sposób zwiększać wydajność sieci i aplikacji, zapewniać niezrównaną wygodę obsługi oraz lokalizować i eliminować zaawansowane cyberzagrożenia i ataki DDoS.

Rozwiązanie sprawności biznesowej Netscout

Transformacja cyfrowa pozwala przedsiębiorstwom i dostawcom usług czerpać maksymalne korzyści z elastyczności, prężności i skalowalności platform programowych, takich jak wirtualizacja funkcji prywatnych (NVF), sieci definiowane programowo (SDN), centra danych definiowane programowo (SDDC) oraz środowiska chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej. Nieprzerwane dostarczanie wysokiej jakości usług wymaga dogłębnej widoczności w czasie rzeczywistym pozwalającej proaktywnie identyfikować problemy oraz właściwych narzędzi do rozwiązywania tych problemów niezależnie od miejsca wystąpienia.

Rozwiązania sprawności biznesowej Netscout z opatentowaną technologią Adaptive Service Intelligence™ (ASI) zapewniają widoczność i informacje niezbędne do przyspieszania, przekształcania i modernizowania sieci i usług w celu bezbłędnego, prężnego i ekonomicznego funkcjonowania.

Twoi specjaliści Netscout

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Netscout o zaawansowanych specjalizacjach, a zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Netscout docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Netscout. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Netscout i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

 

Talk with an Expert

Speak with a solutions expert or architect. Give us a call or leave a message. Our team is ready for your business.

Co wyróżnia nasze rozwiązania

Dostawcy usług: realne potrzeby sieci wirtualnych

Skoncentruj się na wydajności operacyjnej i automatyzacji, równolegle wdrażając nowe technologie, jak 5G lub NFV. Dostosowywanie się do obecnych i przyszłych potrzeb wymaga szybkiego podejmowania decyzji na podstawie konkretnych danych i zaawansowanych analiz.

Korporacyjne działy IT: poprowadź organizację ku cyfrowej przyszłości

Korporacyjne działy IT muszą obecnie obsługiwać nowe aplikacje i usługi chmurowe oraz skutecznie wykonywać migracje do chmury w skali korporacyjnej.

Działy ds. operacji i bezpieczeństwa: eliminuj krytyczne zagrożenia dla bezpieczeństwa

Działy ds. operacji i bezpieczeństwa muszą w opłacalny sposób skalować działalność, aby dotrzymywać kroku wzrostowi liczby zagrożeń, i coraz częściej wykorzystują w tym celu widoczność opartą na danych i analizach.

Ochrona przed atakami DDoS z rozwiązaniami Arbor: odpieraj zmasowane i złożone cyberataki

Obrona DDoS chroni firmy przez internetowymi atakami DDoS (rozproszonej odmowy usługi) poprzez analizowanie ruchu sieciowego i czyszczenie go z zagrożeń.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej