Certyfikowany partner

Rozwiązania Arbor

Ochrona przed atakami DDoS i widoczność sieci dzięki najlepszej w branży analizie danych o zagrożeniach.

Rozwiązania Arbor do ochrony przed atakami DDoS i widoczności sieci są już od 1999 r. z powodzeniem używane w największych i najbardziej złożonych sieciach na świecie. Oprogramowanie Netscout Arbor zapewnia zaawansowaną widoczność i analizę ruchu sieciowego na skalę internetową, aby ułatwiać klientom zrozumienie nie tylko własnego środowiska, ale również potencjalnych napastników — ich zachowań, narzędzi i kampanii globalnych.

Najlepsza w swojej klasie hybrydowa ochrona przed atakami DDoS

Warstwowa i zautomatyzowana ochrona przed atakami DDoS: zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi zalecane jest stosowanie podejścia wielowarstwowego popartego nieprzerwaną analizą zagrożeń.

  • OCHRONA W CHMURZE
    Odpieraj współczesne ataki zmasowane, których natężenie potrafi już sięgać 600 GB/s.
  • OCHRONA LOKALNA
    Powstrzymuj skryte ataki prowadzone w warstwie aplikacji przeciwko istniejącym elementom stanowym infrastruktury, takim jak zapory, systemy IPS i kontrolery ADC.
  • OBRONA WIELOWARSTWOWA
    Tylko ściśle zintegrowana obrona może skutecznie chronić przed pełną gamą ataków DDoS.

W czym mogą mi pomóc rozwiązania Arbor?

Organizacje odczuwają coraz większą presję wprowadzania transformacji technologicznych przy jednoczesnym skutecznym zarządzaniu ryzykiem. Zapewnienie użytkownikom wygody i sprawności obsługi niezbędnej w nowoczesnym biznesie cyfrowym wymaga błyskawicznego identyfikowania i interpretowania złożonych powiązań elektronicznych definiujących nie tylko szybkość i rozdzielczość, ale też bezpieczeństwo i trafność.

Twoi specjaliści Netscout Arbor

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Netscout Arbor o zaawansowanych specjalizacjach, a zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Netscout docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Arbor. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Netscout i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

 

Talk with an Expert

Speak with a solutions expert or architect. Give us a call or leave a message. Our team is ready for your business.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej