Palo Alto Networks

Certyfikowany partner

Skuteczna ochrona przed cyberatakami

Palo Alto Networks to producent systemów bezpieczeństwa następnej generacji, który zdobył zaufanie tysięcy organizacji na całym świecie, pomagając im skutecznie odpierać cyberataki. Dzięki szerokiej wiedzy na temat bezpieczeństwa sieci, innowacyjnemu podejściu oraz przełomowej platformie bezpieczeństwa klienci Palo Alto mogą spokojnie realizować strategię cyfryzacji, wdrażając nowe technologie mobilne i chmurowe. Sposób myślenia i know-how zespołu Palo Alto przyczynia się do rozwoju organizacji i zwiększa efektywność ich pracowników, a jednocześnie pozwala uzyskać pełną widoczność i kontrolę niezbędną do ochrony krytycznych systemów i cennych danych.

Zbudowana od podstaw platforma Palo Alto zapobiega naruszeniom bezpieczeństwa i rozsyła informacje o zagrożeniach do wszystkich modułów ochrony wewnątrz sieci. Została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych, coraz bardziej mobilnych sieciach. Dzięki połączeniu ochrony sieci, chmury i punktów końcowych oraz zaawansowanej detekcji zagrożeń wewnątrz natywnie zintegrowanej platformy bezpieczeństwa firma Palo Alto Networks jest w stanie zapewnić automatyczną ochronę aplikacji przed cyberzagrożeniami na każdym etapie ataku, bez uszczerbku dla wydajności. Klienci zyskują najlepszą ochronę produktów i dostarczanych przez nie usług, co prowadzi do obniżenia kosztów utrzymania systemu.

Dlaczego warto wybrać Palo Alto Networks

Firma Palo Alto Networks, jako producent systemów bezpieczeństwa następnej generacji, chce być godnym zaufania partnerem w erze cyfrowej dla swoich klientów. Cel ten realizuje, zapewniając skuteczną ochronę aplikacji przed cyberzagrożeniami dziesiątkom tysięcy organizacji na całym świecie. W erze cyfryzacji zaufanie jest absolutną podstawą. Ufamy, że nasze systemy sieciowe nas nie zawiodą. Ufamy, że aplikacje, którym powierzamy codzienne czynności, takie jak transakcje finansowe, zakupy, planowanie, podróże i komunikacja, są bezpieczne. Ufamy, że cyfrowa struktura, na której opiera się nasze współczesne życie, jest nienaruszalna.

Zespół Palo Alto, który dysponuje szeroką wiedzą na temat bezpieczeństwa sieci, innowacyjnym podejściem oraz przełomową platformą bezpieczeństwa, pomaga przezwyciężyć problem naruszeń bezpieczeństwa, gwarantując zautomatyzowaną ochronę przed cyberzagrożeniami na każdym etapie ataku, która pozostawia w tyle dotychczasowe rozwiązania.

Organizacje, które zdecydowały się na platformę Palo Alto, mogą spokojnie realizować strategię cyfryzacji i wdrażać nowe technologie mobilne czy chmurowe, które przyczyniają się do rozwoju działalności firmy i zwiększają efektywność jej pracowników, jednocześnie pozwalając na pełną widoczność i kontrolę niezbędną do ochrony krytycznych systemów i cennych danych.

Współczesne wyzwania w zakresie bezpieczeństwa sieci

W dzisiejszych czasach cyberprzestępcy dysponują lepszymi niż kiedykolwiek zasobami z uwagi na stale malejące ceny mocy obliczeniowej. Ponadto udostępniają sobie narzędzia, dzielą się metodami działania i wykorzystują zautomatyzowane mechanizmy ataku. W rezultacie organizacje zmuszone są odpierać coraz więcej nowych, zaawansowanych ataków, wykorzystujących złośliwe technologie i taktyki, których celem jest sparaliżować system komputerowy organizacji. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że firmy chętnie wdrażają współczesne rozwiązania IT, takie jak chmura/SaaS, BYOD/mobility czy SDN, które rozszerzają środowisko obliczeniowe, narażając je na więcej zagrożeń.

Twoi specjaliści Palo Alto Networks

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Palo Alto Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Palo Alto Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Palo Alto. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Palo Alto oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Palo Alto Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej