Srebrny Partner

Proofpoint

Leader in Advanced Cybersecurity Solutions.

Firma nowej generacji zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która chroni ludzi, dane i marki przed zaawansowanymi zagrożeniami i ryzykiem niezgodności

Twoi ludzie prowadzą działalność, która wykracza daleko poza tradycyjne granice sieci i połączone punkty końcowe. Poczta elektroniczna, media społecznościowe i urządzenia mobilne to nowe narzędzia handlu, a dla cyberprzestępców – nowe narzędzia ataku.

Firma Proofpoint chroni Twoich ludzi, dane i markę przed zaawansowanymi zagrożeniami i ryzykiem niezgodności. Zbudowana w chmurze, najbardziej zaawansowana platforma pozwalająca na zbieranie i analizę danych o sieci na świecie firmy Proofpoint pomaga skutecznie wykrywać i blokować ukierunkowane ataki oraz szybko reagować na podejrzane naruszenia.

Dlaczego warto wybrać firmę Proofpoint

Sprawdzony pakiet rozwiązań

Rozwiązania firmy Proofpoint zatrzymują 99% ataków opartych na załącznikach. Każdego dnia firma wykrywa i blokuje zaawansowane ataki oraz zagrożenia związane ze zgodnością w ponad 600 milionach maili, ponad 7 milionach aplikacji mobilnych i setkach tysięcy kont w mediach społecznościowych. Firma Proofpoint pomaga również klientom bezpiecznie udostępniać duże pliki i chronić poufne informacje podczas ich wysyłania, przechowywania i archiwizowania.

Szybkość i innowacje w chmurze

Rozwiązania zbudowane są na podstawie zaawansowanej platformy chmurowej, która łączy szybkość i innowacyjność. Są one wdrażane, adaptowane i aktualizowane szybciej niż narzędzia lokalne, umożliwiając wyprzedzanie najnowszych zagrożeń. Na przykład w organizacji liczącej 360 000 użytkowników rozwiązania firmy Proofpoint wdrożono niedawno w ciągu zaledwie 48 godzin.

Daleko idąca inteligencja i widoczność

Żaden inny dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa nie posiada globalnej platformy zbierania i analizy danych obejmującej pocztę elektroniczną, media społecznościowe i urządzenia mobilne. Firma Proofpoint zbiera i analizuje ponad 100 miliardów punktów danych dziennie z ponad 100 milionów skrzynek pocztowych, 200 milionów kont w mediach społecznościowych i siedmiu milionów aplikacji mobilnych.

Ta inteligencja oparta na danych daje Ci krytyczny wgląd umożliwiający zrozumienie kontekstu i skali ataku oraz praktyczną wizję potrzebną do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu.

Twoi specjaliści Proofpoint

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Proofpoint, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Proofpoint postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Proofpoint i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Infradata jest nagradzanym Partnerem Proofpointa i sprzedawcą. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej jakości wsparcie i mogą realizować projekty na dowolną skalę.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej