Pulse Secure

Strategiczny partner biznesowy

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dostępu dla zwiększenia produktywności pracowników.

Pulse Secure to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dostępu i bezpieczeństwa mobilnego dla przedsiębiorstw i dostawców usług. Firmy bez względu na branżę i wielkość stosują rozwiązania Pulse Secure, takie jak wirtualna sieć prywatna VPN, kontrola dostępu do sieci czy produkty w zakresie bezpieczeństwa mobilnego, które użytkownikom końcowym gwarantują bezpieczeństwo i ciągłość usług mobilnych. Misją Pulse Secure jest tworzenie otwartych, zintegrowanych rozwiązań systemowych, które zwiększają wydajność przedsiębiorstwa poprzez płynną mobilność.

Dlaczego warto wybrać Pulse Secure

Pulse Secure to wiodący dostawca usług opracowanych z myślą o klientach, którzy chcą przyspieszyć, rozszerzyć i zoptymalizować wydajność swojej sieci. Nasze usługi pozwalają maksymalnie zwiększyć sprawność operacyjną, a jednocześnie obniżyć koszty i zminimalizować ryzyko, dzięki czemu Twoja sieć zacznie przynosić korzyści szybciej, niż myślisz. Doskonałość operacyjna jest na wyciągnięcie ręki z produktami Pulse Secure, które zapewniają optymalną pracę sieci i wymagane poziomy wydajności, niezawodności i dostępności.

Twoi specjaliści Pulse Secure

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Pulse Secure i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Pulse Secure postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Pulse Secure. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Pulse Secure oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Pulse Secure. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej