Rapid7

Srebrny Partner

Firma Rapid7 zmienia dane w działanie, umożliwiając specjalistom ds. bezpieczeństwa  IT rozwój oraz ochronę ich organizacji. W jaki sposób? Rozwiązania Rapid7 oparte są na zaawansowanej analizie i doskonałym zrozumieniu sposobu myślenia atakującego. Ułatwia to gromadzenie danych, przekształcanie ich w priorytetowe i przydatne informacje oraz przekazywanie ich osobom, które na ich podstawie mogą podejmować szybkie działania.

Specjaliści ds. IT i bezpieczeństwa ponoszą ogromną odpowiedzialność.

W czasach zawrotnego rozwoju technologii i  połączeń cyfrowych Twoja rola jako specjalisty ds. technologii nigdy nie była tak ważna. Zwiększasz bowiem zdolność swojej organizacji do wprowadzania innowacji i korzystania z dzisiejszych technologii, jednocześnie chroniąc wszystkich przed poważnym ryzykiem związanym z wszechobecną łącznością. Jednak nie mając odpowiednich informacji w odpowiednim czasie niemożliwe jest dokładne zrozumienie tego, co dzieje się w Twoim świecie, ani szybkie działanie w celu przejęcia kontroli nad ostatecznym wynikiem. Zmuszony polegać na wielu rozwiązaniach punktowych, toniesz w rozdrobnionych danych, mając niewiele lub nie mając żadnej wiedzy. Twoja organizacja jest zagrożona i trudno jest mieć pewność, że podejmujesz właściwe działania we właściwym czasie.

Firma Rapid7 to rozumie.

Jej rozwiązania wykorzystują kluczowe informacje niezbędne do rozwoju i ochrony interesów organizacji. Firma Rapid7 ułatwia unifikację danych operacyjnych w różnych systemach, a jej zaawansowana analityka odblokowuje informacje wymagane do bezpiecznego opracowywania, obsługi i zarządzania dzisiejszymi zaawansowanymi aplikacjami i usługami.

Firma Rapid7 rzuca światło na martwe punkty, aby odkryć ukryte luki w zabezpieczeniach sieci i aplikacji, ryzykowne zachowania użytkowników, błędną konfigurację zasobów, wykorzystanie usług w chmurze, problemy z operacjami IT itp.

Dostarcza zaawansowane analizy, które pozwalają na efektywną współpracę w zakresie bezpieczeństwa IT i operacji w celu analizy ryzyka, wykrywania ataków, ustalania priorytetów działań naprawczych, pomiaru wpływu tych działań i reagowania w momencie ataku. Dzięki automatyzacji  skupieniu się na uproszczeniu firma Rapid7 eliminuje wysiłek związany z zarządzaniem danymi i uwalnia specjalistów ds. technologii od ciężkiej pracy manualnej, dzięki czemu mogą oni skupić się na bardziej strategicznych projektach o większym znaczeniu. Wyposażony we właściwe informacje we właściwym czasie, wywierając odpowiedni wpływ, w końcu masz jasność, kontrolę i pewność siebie, aby rozwijać swoją firmę.

Twoi specjaliści Rapid7

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Rapid7 o zaawansowanych specjalizacjach, a zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Rapid7 postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Rapid7 i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Rapid7. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej