Trend Micro

Certyfikowany partner

Nowe podejście do bezpieczeństwa.

Trend Micro to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma pomaga zwiększyć bezpieczeństwo metod wymiany informacji cyfrowych na świecie. Innowacyjne rozwiązania Trend Micro dla konsumentów, firm i instytucji publicznych zapewniają wielowarstwową ochronę centrów danych, środowisk chmurowych, sieci i punktów końcowych. Wszystkie produkty płynnie ze sobą współpracują, tworząc zintegrowane narzędzie analizy i obrony przed zagrożeniami z funkcją scentralizowanej kontroli i monitorowania, co gwarantuje skuteczniejszą i szybszą ochronę. Trend Micro zatrudnia ponad 6000 pracowników w ponad 50 krajach i stosuje jeden z najbardziej zaawansowanych mechanizmów globalnej analizy zagrożeń, dzięki czemu zapewnia firmom bezpieczną przeprowadzkę do chmury.

Dlaczego warto wybrać Trend Micro

Zespół Trend Micro już od niemal 30 lat niestrudzenie realizuje misję budowy świata, w którym możemy bezpiecznie wymieniać się informacjami cyfrowymi. Bezpieczeństwu poświęca całą swoją uwagę i to widać. Z tej pasji zrodziły się innowacyjne rozwiązania, które nadążają za cyberprzestępcami pomimo zmieniającego się krajobrazu IT, coraz bardziej ryzykownych zachowań użytkowników i stale ewoluujących zagrożeń.

Kompetencje Trend Micro w tym obszarze pozostają bezkonkurencyjne. Zintegrowany system obrony przed zagrożeniami Trend Micro uznany jednakowo przez analityków, klientów i branżowych wyjadaczy to wszystko, czego potrzebujesz do ochrony sieci, chmury czy punktów końcowych.

Twoi specjaliści Trend Micro

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Trend Micro i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Trend Micro postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Trend Micro. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Trend Micro oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Trend Micro. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej