Tufin

Złoty partner

Orkiestracja polityki bezpieczeństwa sieci w obrębie sieci fizycznych i hybrydowych platform chmurowych.

Jako wiodący dostawca nagradzanych rozwiązań w zakresie orkiestracji polityki bezpieczeństwa firma Tufin umożliwia firmom usprawnienie procesów zarządzania politykami bezpieczeństwa w obrębie złożonych, zróżnicowanych środowisk. Tufin automatyzuje proces projektowania i wprowadzania zmian konfiguracji sieci, obejmujący także ich analizę i kontrolę – od warstwy aplikacji do warstwy sieci – precyzyjnie i bezpiecznie. Rozwiązanie to umożliwia utrzymanie ciągłości działania i zabezpieczeń na najwyższym poziomie, przyspieszenie dostarczania usług oraz zgodność z politykami bezpieczeństwa w obrębie fizycznych, prywatnych, publicznych i hybrydowych środowisk chmurowych.

Dlaczego warto wybrać Tufin

Nagradzany pakiet Tufin Orchestration Suite zapewnia firmom bezpieczeństwo i wydajność dzięki rozwiązaniom w zakresie orkiestracji polityki bezpieczeństwa sieci dla szerokiego zakresu technologii i integracji.

  • Zyskaj widoczność i kontrolę w obrębie sieci fizycznych i hybrydowych środowisk chmurowych.
  • Zmniejsz obszary narażone na ataki i zadbaj o stałą zgodność z polityką bezpieczeństwa.
  • Wprowadzaj zmiany konfiguracji systemu bezpieczeństwa w kilka minut, a nie w kilka dni.

Rozwiązania Tufin to odpowiedź na wyzwania współczesnych sieci:

Złożoność

Zyskaj możliwość monitorowania i sterowania systemami bezpieczeństwa i łączności w obrębie sieci fizycznych i hybrydowych platform chmurowych z poziomu jednego ekranu.

Zmiany

Wprowadzaj zmiany w kilka minut, zachowując odpowiedni poziom ochrony i utrzymując zgodność z polityką bezpieczeństwa, dzięki zautomatyzowanemu mechanizmowi działającemu na platformach od różnych dostawców.

Cyberbezpieczeństwo

Wzmocnij ochronę sieci i zmniejsz obszary narażone na ataki poprzez zdefiniowanie i egzekwowanie scentralizowanej polityki bezpieczeństwa w obrębie sieci hybrydowej.

Zgodność

Utrzymaj stałą zgodność z normami branżowymi i wewnętrzną polityką bezpieczeństwa, aby uniknąć kar oraz ograniczyć koszty i nakłady pracy związane z przygotowaniem do audytu.

Łączność

Przyspiesz proces dostarczania usług i zapewnij ciągłość działania dzięki narzędziom do zarządzania zabezpieczeniami ukierunkowanymi na aplikacje i łącznością niezależną od infrastruktury.

Twoi specjaliści Tufin

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Tufin i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Tufin postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Tufin. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Tufin oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Tufin. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej