VMware

Certyfikowany partner

VMware to najlepszy wybór dla przedsiębiorstw na rynku cyfrowym.

VMware, światowy lider w zakresie infrastruktury w chmurze i technologii w cyfrowym środowisku pracy, przyspiesza proces cyfrowej transformacji, dając klientom wyjątkową swobodę i elastyczność w podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju ich środowiska informatycznego. Dzięki rozwiązaniom VMware organizacje osiągają większą sprawność operacyjną poprzez modernizację centrów danych, integrację publicznych chmur, wspieranie innowacji za pomocą nowoczesnych aplikacji, kreowanie wyjątkowych doświadczeń w cyfrowym środowisku pracy oraz zdobywanie zaufania klientów dzięki uszczelnionemu systemowi bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać VMware

Nowy model bezpieczeństwa Vmware składa się z trzech warstw:

Bezpieczna infrastruktura.

Firma VMware zainwestowała ponad 3 mld USD w opracowanie bezpiecznej infrastruktury. Wyjątkowe właściwości zwirtualizowanej infrastruktury umożliwiają wbudowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. Strategia firmy w obszarze bezpieczeństwa opiera się na zasadzie przydzielania jak najmniejszych uprawnień, co użytkownikom końcowym gwarantuje wyższy poziom ochrony. Rozwiązania VMware AirWatch zapewniają zgodność z zasadą najmniejszych uprawnień w urządzeniach komputerowych, VMware Workspace ONE™ w obszarze dostępu użytkowników, a narzędzie mikrosegmentacji VMware NSX w samej sieci.

Zintegrowany ekosystem.

Dzięki inteligentnej, bezpiecznej infrastrukturze, która pozwala na monitorowanie aplikacji, partnerzy VMware w ekosystemie bezpieczeństwa dysponują odpowiednimi narzędziami do szybkiego wykrywania zagrożeń. Na takich fundamentach są w stanie budować skuteczniejsze i precyzyjniej ukierunkowane mechanizmy reagowania, które umożliwiają odpieranie, izolowanie i eliminowanie wszelkiego rodzaju cyberzagrożeń.

Cyberhigiena.

Technologie VMware w zakresie infrastruktury sieciowej wykorzystują najlepsze praktyki cyberhigieny, które uszczelniają system ochrony.Kluczowe dla modelu bezpieczeństwa VMware najlepsze praktyki cyberhigieny obejmują: zasadę najmniejszych uprawnień, mikrosegmentację, szyfrowanie, wieloczynnikowe uwierzytelnianie i zabezpieczanie wrażliwych punktów sieci.

Twoi specjaliści VMware

Nagradzana firma Infradata jest partnerem VMware i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. VMware postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań VMware. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania VMware oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem VMware. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej