News
10 Nov 2011

Infradata wspiera IP Visie w związku z nową fazą na rynku hurtowym

IP Visie logo

Leiden, 10 listopada 2011 r. Infradata i IP Visie, czyli eksperci w dziedzinie połączeń sieciowych, rozpoczęli wspólne przedsięwzięcie, mające na celu dalszy postęp ich wzajemnego rozwoju. Firma IP Visie poszerzy swoje działania o ofertę produktów światłowodowych z etykietą firmy. Bezpośrednią korzyścią tego działania jest fakt, że firma IP Visie stanie się partnerem handlowym organizacji KPN. Rolą firmy Infradata na tym etapie będzie dostarczanie wysokiej klasy routerów magistralowych Juniper Networks MX.

Firma IP Visie jest znanym KPN Business Partner, który kładzie nacisk na branżę optyki światłowodowej. Firma zapewnia wszystkie rodzaje połączeń danych i stanowi pojedynczy punkt kontaktu pomiędzy firmami a organizacją KPN. Efektywności tej oferty dowodzi fakt, że firma IP Visie dwukrotnie w ciągu ostatnich lat zdobyła nagrodę KPN Business Award w kategorii usług sieciowych. Firma IP Visie pragnie umocnić swoją pozycję na rynku optyki światłowodowej, oferując połączenia światłowodowe z etykietą firmy. Fouad el Hajjaj, Prezes (CEO) firmy IP Visie: „Jest to ważny, kolejny krok dla naszej firmy. Dzięki temu będziemy lepiej przygotowani na stawienie czoła konkurencji.”

Poza rozwijaniem tej nowej infrastruktury sieciowej wraz z firmą Juniper Networks MX, firma Infradata przyjęła na siebie także odpowiedzialność za proces jej wdrażania oraz wsparcie. Robbie van Rooijen, Kierownik Handlowy w firmie Infradata wypowiedział się na temat współpracy w następujący sposób: „Poziom przepływu danych nieprawdopodobnie rośnie. Umożliwia to dostawcom usług potencjał rozwojowy zarówno na rynku klienta i klientów biznesowych, jak i na rynku handlowym. Firma IP Visie stanowi dobry przykład firmy zorientowanej na klienta, która rozwija się jako dostawca wraz z rozwojem tych rynków. Cieszymy się, że wybraliśmy taki sposób współpracy."

Więcej informacji na temat firmowych produktów z dziedziny optyki światłowodowej można znaleźć na stronie www.ipvisie.com, zaś na temat routerów firmy Juniper na stronie www.infradata.nl