O nas

Profil

Infradata jest wiodącym europejskim integratorem w zakresie dostaw, wdrożeń oraz utrzymania sieci następnej generacji (NGN - Next Generation Network) dla operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych.

Sieć telekomunikacyjna następnej generacji (NGN - Next Generation Network), to sieć wybudowana w całości w oparciu o protokół internetowy IP, transportująca wszystkie informacje (jak głos, dane i wideo) oraz realizująca usługi telekomunikacyjne w postaci pakietowej. Umożliwia dostarczenie użytkownikom końcowym funkcjonalnych i łatwych w użyciu aplikacji, co pozwala operatorom telekomunikacyjnym i dostawcom usług internetowych obniżyć koszty działalności i maksymalizować zyski.

Infradata jest niezależnym, od wiodących producentów oferowanych technologii sieciowych, integratorem w zakresie kompleksowych dostaw, wdrożeń oraz utrzymania sieci NGN. Pozwala to nam projektować  i dostarczać systemy szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych wymagań naszego Klienta i oczekiwań rynku. Posiadając partnerstwa z wiodącymi dostawcami technologii sieciowych oraz stosowne kompetencje i doświadczenie, zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie techniczne na każdym etapie cyklu życia projektu.