Partner
BroadForward

BroadForward

BroadForward

The Leading Expert in Broadband Interfacing Software

BroadForward jest wiodącym ekspertem w dziedzinie szerokopasmowego oprogramowania międzyprotokołowego dla dostawców, sprzedawców i integratorów usług komunikacyjnych. Dzięki pakietowi produktów BFX BroadForward zapewnia szybki i elastyczny dostęp do funkcji współdziałania międzysieciowego, konwersji, agregacji, przekazywania i rozbudowywania dla szerokiej gamy protokołów, takich jak Diameter, RADIUS, XML, SOAP, LDAP i SS7.

BroadForward

Najważniejszym celem BroadForward jest wspieranie dostawców usług komunikacyjnych w dostarczaniu jak najlepszych mobilnych usług szerokopasmowych w sieciach 3G i 4G/LTE. BroadForward cieszy się zasłużoną opinią dostawcy najszybszego i najbardziej elastycznego oprogramowania pośredniczącego na rynku, służącego do łączności i współdziałania międzysieciowego w środowiskach sieci 3G, LTE i IMS. 

 

BroadForward założyła grupa uznanych ekspertów od telekomunikacji mobilnej, mająca w swoim dorobku doskonałe, dochodowe produkty i usługi, opracowywane dla globalnych operatorów sieci mobilnych. Praca działu badań i rozwoju w BroadForward skupia się w całości na ulepszaniu funkcji łączności i rozbudowy systemów szerokopasmowych. Całość oprogramowania BroadForward powstaje w Holandii.

 

Jesteś zainteresowany usługami Infradata dotyczącymi pakietów BroadForward? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 5671740 lub przez e-mail: info@infradata.pl