Partner
F5

F5 Networks

F5 Networks

Powering the world's most reliable applications

Dzisiejsze firmy działają w aplikacjach. Dlatego posiadanie właściwego podejścia do dostarczania aplikacji jest kluczowe dla każdej organizacji. Kontrola Dostarczania Aplikacji (ADC) to technika umożliwiająca rozpowszechnianie pracy między dwoma lub więcej komputerami, liniami sieciowymi, procesorami, dyskami twardymi lub innymi zasobami w celu uzyskania optymalnego wykorzystania zasobów, maksymalizacji przepustowości i zminimalizowania czasu odpowiedzi. Zastosowanie wielu komponentów z ADC zamiast pojedynczego elementu może zwiększyć niezawodność dzięki redundancji. F5 jest wiodącą firmą w zakresie rozwiązań do kontroli dostaw aplikacji.

F5 dodaje inteligencję i łatwość zarządzania siecią i nadal ustanawia nowe precedensy w rozwiązaniach aplikacyjnych. Zastosowanie aplikacji jest zoptymalizowane, co skutkuje lepszą wydajnością i skutecznym użytkowaniem. Administratorzy sieciowi mają większą kontrolę i zarządzają infrastrukturą w sposób aktywny. Poza wysoką wydajnością różnych rozwiązań, F5 Networks jest znana także z platform o doskonałej skalowalności.

Infradata jest partnerem Gold Solutions F5. Dzięki tej współpracy, firma Infradata może zapewnić najlepsze usługi i warunki dotyczące produktów F5. Poprzez inwestycje w personel z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzę z zakresu integracji kontroli dostaw aplikacji, firma Infradata oferuje najlepsze warunki do tworzenia wydajnego rozwiązania dla twojej sieci.

Jeśli zainteresowaliśmy Cię usługami Infradata dotyczącymi rozwiązań F5 dla swojej sieci, skontaktuj się z nami pod numerem +48 (22) 567 17 40 lub mail: info@infradata.pl