Partner
Tufin

Tufin

  

Liderzy w zadządzaniu bezpieczeństwem

Rozwiązania z zakresu zarządzania bezpieczeństwem Tufin umożliwiają dużym firmom aktywne zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym oraz ciągłością działalności w dzisiejszym stale zmieniającym się środowisku. Łącząc najnowocześniejsze technologie oraz łatwość obsługi, Tufin umożliwia zespołom ds. bezpieczeństwa redukowanie ryzyka z jednoczesnym zachowaniem zgodności ze standardami przedsiębiorstwa i nadzoru za rozsądną cenę.

Firma Tufin założona została w 2005 r. przez ekspertów w zakresie ochrony firewall i systemów biznesowych, a obecnie obsługuje ponad trzystu klientów z branż od telekomunikacji i usług finansowych po energię, transport i firmy farmaceutyczne. Jako firma szanowana w branży bezpieczeństwa sieci, Tufin jest partnerem wiodących dostawców, w tym Check Point, Cisco, Juniper, Fortinet oraz F5. Stawia sobie za cel ustanowienie złotego standardu dla innowacji technologicznych oraz dedykowanej obsługi klienta. Firma Tufin od samego początku utrzymywała stały wzrost, a obecnie jest liderem na rynku. W roku 2008 spółka ponad dwukrotnie zwiększyła swoją bazę klientów i potroiła sprzedaż. Tufin posiada biura w USA, Europie i na Bliskim Wschodzie, oraz współpracuje z ponad 110 partnerami dystrybucyjnymi na całym świecie.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat usług Infradata dotyczących produktów Tufin, prosimy o kontakt pod numerem +48 22 5671740 lub pod adresem info@infradata.pl.