Technologia

Eksperci w Next Generation Mission Critical

Firewall

Firewalle są elementami sieciowymi zaprojektowanymi do blokowania nieautoryzowanego dostępu do zasobów oraz blokowania nieautoryzowanej komunikacji w sieci. Służą do ochrony zasobów i użytkowników sieci.

Firewalle mogą być elementami softwarowymi lub hardwarowymi lub też kombinacją obu tych elementów. Realizacja mechanizmów i sposobów działania firewalli determinuje ich wydajność i niezawodność, a elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się zagrożeń i sposobów ataków cechuje poziom bezpieczeństwa. Firewalle najnowszej generacji są połączeniem klasycznie rozumianych firewalli rozszerzonych o funkcje IPS, a także są systemami świadomymi aplikacji (nawet w strumieniach ruchu szyfrowanego) przepływającego przez te urządzenia.

Infradata posiada wieloletnie doświadczenie w integracji Firewalli. W związku z najwyższym statusem partnerskim Juniper Networks oraz Palo Alto Networks, Infradata jest w stanie zapewnić swoim klientom wydajne, niezawodne i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Jeśli zainteresowani jesteście Państwo zagadnieniami związanymi z powyższym tematem prosimy o kontakt z Infradata Polska pod numerem telefonu  22 5671740 lub mailem info@infradata.pl.