Technologia

Eksperci w Next Generation Mission Critical

Switching

Proces przełączania (switching) jest podstawową funkcją sieci Ethernet, technologii charakterystycznej dla sieci LAN, Campus, Data Center oraz niektórych sieci Metro. Sieci te składają się z różnej liczby przełączników. Przełączniki w swoim podstawowym założeniu umożliwiają rozdzielenie domen kolizyjnych, a w trakcie wieloletniego rozwoju technologicznego zostały wyposażone w szereg funkcji umożliwiających zwiększenie skalowalności, niezawodności i bezpieczeństwa sieci. Nowe funkcje przełączników umożliwiają również tworzenie sieci usługowych charakterystycznych dla operatorów telekomunikacyjnych, a niekiedy również synchronizację zegarów niezbędną w sieciach IP RAN.

Infradata ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu złożonych sieci. W związku z najwyższym statusem partnerskim Juniper Networks oraz będąc partnerem  Brocade Networks, Infradata jest w stanie zapewnić wydajne, niezawodne i dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania.

Jeśli zainteresowani jesteście Państwo zagadnieniami związanymi z powyższym tematem prosimy o kontakt z Infradata Polska pod numerem telefonu  22 5671740 lub mailem info@infradata.pl.