Usługi

Usługi utrzymaniowe

Najbardziej podstawową formą usług utrzymaniowych jest umowa serwisowa SLA. Infradata oferuje swoim Klientom umowy na serwis i utrzymanie sprzętu i oprogramowania. Działamy 24 godziny na dobę z czasem gwarantowanej naprawy do 4 godzin. Infradata oferuje wsparcie techniczne przez telefon / faks oraz e-mail. Aktualizacje oprogramowania i dostęp do serwisu internetowego stanowią część zawartej z Infradata umowy.

Umowa o zarządzanie siecią Klienta przerzuca na Infradata pełną odpowiedzialność za konfigurację infrastruktury sieciowej. Zgodnie z procedurami Infradata proaktywnie monitoruje każdą zmianę w konfiguracji sieci. Infradata dba, by na urządzeniach sieciowych zainstalowana była aktualna a zarazem najbardziej stabilna wersja oprogramowania. Service Level Agreement (SLA) zobowiązuje nas do działania. Potrafimy sprostać umowom serwisowym, gdzie wymogiem jest dostępność sieci na poziomie 99,999%.

Jesteśmy również w stanie zaoferować operatorom sieci wirtualne, gdy nie ma wymogu posiadania własnej dedykowanej infrastruktury. Oferujemy dostęp do najnowszych technologii bez konieczności inwestowania w wiedzę, kompetencje, czy też szkolenia.