Nasze portfolio

Projekty

Tutaj zobaczysz nasze zrealizowane, bieżące i sztandarowe projekty.

Infradata zrealizowała ponad 1200 projektów na całym świecie w zakresie rozwiązań sieciowych i zabezpieczeń. Zlecenia przyjmujemy z zamiarem znalezienia inteligentnych i innowacyjnych odpowiedzi na małe i duże problemy. 

Nasze portfolio obejmuje cały zakres usług w obrębie inżynierii, zarządzania i specjalistycznych konsultacji technicznych dla rządowych i komercyjnych dostawców usług na całym świecie. Podejmujemy się wartościowych i interesujących projektów, które stanowią wyzwanie dla naszego zespołu. 

W centrum działalności stawiamy potrzeby klienta. Dzięki temu modelowi jesteśmy w stanie dostarczać pełen zakres usług na całym świecie, a nasze projekty realizowaliśmy już w ponad 40 krajach. 

Poniżej znajdują się niektóre projekty, nad którymi pracowaliśmy. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy uwzględnić wszystkich istotnych projektów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej