Projekt

eBay wybiera wiodącą chmurę sieciową Infradata

Grupa eBay Classifieds wdraża system zarządzania siecią przez chmurę w celu usprawnienia nowych usług.

Grupa eBay Classfieds jest światowym liderem innowacji w zakresie drobnych ogłoszeń internetowych, w skład której wchodzi dziesięć marek.

Platformy z Grupy eBay Classifieds pomagają użytkownikom znaleźć to, czego szukają w obrębie lokalnych społeczności – pracę, mieszkanie, sofę, samochód, bilety na koncert, usługi finansowe, a nawet nowych znajomych. Każdy nawiązany kontakt lub znaleziony przedmiot przyczynia się do budowania lepszego świata, w którym ludzie dzielą się ze sobą, oszczędzając przy tym więcej własnych zasobów.

Użytkownicy zainteresowani tworzeniem sieci kontaktów i sprzedażą chętnie odwiedzają te strony, ponieważ są atrakcyjne, proste w użyciu i oparte na zaufaniu. Za pośrednictwem dziesięciu wyjątkowych marek – 2dehands.be/2ememain.be, alaMaula, Bilbasen, DBA, eBay Kleinanzeigen, Gumtree, Kijiji, Marktplaats.nl, mobile.de i Vivanuncios – użytkownicy mogą przeglądać ogłoszenia z przeszło 1 000 lokalizacji na całym świecie.

Będąc częścią spółki eBay Inc., Grupie eBay Classifieds i jej lokalnym markom przyświecają nadrzędne cele firmy eBay i zależy im na budowniu sieci handlowej zależnej od aktywności jej użytkowników, wspomaganej technologią i otwartej dla wszystkich.

eBay zdecydował się na usługi Infradata i Juniper Networks ze względu na ich wiodące rozwiązania w zakresie zarządzania siecią w chmurze.

Grupa eBay Classifieds zastosowała platformę Juniper Networks® Contrail Networking w celu budowania zautomatyzowanych i wysoce skalowalnych, wirtualnych sieci nakładkowych. Ułatwią one klientom kupno, sprzedaż, wymianę i nawiązywanie kontaktów. Przełączniki Juniper Networks z serii QFX stanowić będą krytyczny element fizycznej infrastruktury opartej na chmurze sieci eBay, co zapewni większą niezawodność i skróci czasy reakcji.

Grupa eBay Classifieds przeniosła działalność do chmury, aby przyspieszyć procesy biznesowe poprzez znaczną redukcję czasu potrzebnego na budowę platform ogłoszeniowych i uruchomienie ich online. Dzięki oferowanym przez Infradata i Juniper rozwiązaniom SDN eBay Classifieds w ciągu paru godzin nowe usługi udało się wprowadzić w kilku różnych krajach.

Celem Grupy eBay Classifieds było zapewnienie wsparcia klientom wewnętrznym oraz spełnienie wymogów związanych z sieciami testowymi i produkcyjnymi, które różnią się w zależności od rynku. Firma zdecydowała się na usługi Infradata i Juniper, ponieważ ich oferta zawiera nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania siecią przez chmurę oparte na otwartej technologii. Grupa uprościła także proces rozwiązywania problemów i otrzymała wsparcie techniczne najwyższej jakości, które gwarantuje sprawną obsługę problematycznych kwestii.

„Grupa eBay Classifieds pomaga użytkownikom znaleźć to, czego szukają wewnątrz lokalnych społeczności. Jesteśmy dumni, że udało nam się pozyskać zaufanie użytkowników na całym świecie, którzy regularnie korzystają z usług naszych platform. Stale poszerzamy ofertę o nowe, innowacyjne usługi, które przynoszą naszym klientom wymierne korzyści. Firma Juniper, która potrzeby klientów stawia na pierwszym miejscu, nie tylko zarządza naszą siecią, ale także umożliwia nam dostarczanie najwyższej jakości obsługi klienta.”. - Maarten Moerman, kierownik ds. sieci w eBay Classifieds Group, Holandia

Dążeniem Grupy eBay Classifieds było zapewnienie wsparcia kilku klientom wewnętrznym oraz spełnienie wymogów związanych z sieciami testowymi i produkcyjnymi, które różnią się w zależności od rynku. Firma zdecydowała się na usługi Infradata i Juniper, ponieważ oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania siecią przez chmurę oparte na otwartej technologii. Grupa uprościła także proces rozwiązywania problemów i otrzymała wsparcie najwyższej jakości, które gwarantuje sprawną obsługę problematycznych kwestii.

Ogólna infrastruktura sieci opiera się na pracy pojedynczego systemu operacyjnego Juniper Junos® OS. Partnerem Juniper Networks przy projekcie dla Grupy eBay Classifieds jest Infradata, wiodący integrator sieciowy specjalizujący się w budowie, wdrażaniu i wsparciu sieci następnej generacji dla dostawców usług oraz sieci o znaczeniu krytycznym.

„Infradata już od dłuższego czasu dostarcza eBay Classifieds różnych rozwiązań sieciowych w zakresie równoważenia obciążenia, przełączania, routingu i zabezpieczeń, dlatego naturalnym krokiem było kontynuowanie współpracy także w kwestii architektury oprogramowania. Największymi zwycięzcami tego przedsięwzięcia są użytkownicy końcowi, którzy mogą cieszyć się platformą o znacznie większej wydajności.”. - Nino Tomovski, wiceprezes Infradata Group

Główne cechy projektu

  • Juniper Networks Contrail Networking to proste, otwarte i wszechstronne rozwiązanie SDN, które automatyzuje i koordynuje tworzenie wysoce skalowalnych, wirtualnych sieci nakładkowych i łatwo dostosowuje się do potrzeb klienta. Platforma Contrail już trzeci raz z rzędu została uznana za wiodący komercyjny kontroler SDN w badaniu użytkowników OpenStack.
  • Nowa platforma usługowa Grupy eBay Classifieds oparta na rozwiązaniu Contrail Networking skraca czas wprowadzenia na rynek nowych usług i kampanii dostosowanych do potrzeb klienta poprzez połączenie wirtualnych zasobów w chmurze z istniejącą infrastrukturą.
  • Contrail Networking tworzy i koordynuje łatwe w obsłudze, wirtualne sieci nakładkowe, które płynnie integrują się ze sprzętem Grupy eBay Classifieds.
  • Dzięki zastosowaniu Contrail Networking możliwe jest rozbudowanie wirtualnych sieci nakładkowych na liczne centra danych i chmury, a w rezultacie zapewnienie elastycznej obsługi i lokalizacji obciążenia.
  • Chmura Grupy eBay Classifieds została zbudowana przy pomocy przełączników QFX5100, wysoce elastycznej, otwartej platformie przełączania do obsługi centrum danych, która stanowi uniwersalny element konstrukcyjny dla różnych architektur.
  • Ogólna infrastruktura sieci opiera się na pracy pojedynczego systemu operacyjnego Juniper Junos® OS.

O Infradata

Firma Infradata to międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań i usług zarządzanych, oferujący specjalistyczne konsultacje w zakresie chmur, centrów danych, zabezpieczeń i usług zarządzanych.

Jesteśmy dumni z naszej niezależności technologicznej i roli zaufanego doradcy. Dzięki rozległemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zdecydowanym krokiem poprowadzić naszych klientów w stronę przyszłości.

Infradata kieruje się zasadą otwartości w tworzeniu wydajnych rozwiązań sieciowych i systemów bezpieczeństwa, które sprawią, że infrastruktura cyfrowa wyróżni Państwa na tle konkurencji. Tworzymy bezpieczne sieci programowalne, które inspirują naszych klientów i generują zmiany.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Infradata należy do elitarnego grona partnerów Juniper posiadających status Elite Partner i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma
w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Państwa wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować, wdrożyć i zarządzać rozwiązaniami Juniper, aby odpowiadały one Państwa potrzebom.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Korzyści Infradata

Czytaj więcej

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Partnerstwa strategiczne

Rozbudowana sieć wiodących dostawców technologii.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej