Projekt zarządzanej zapory sieciowej

Grupa Sonneveld wybiera usługi zarządzanej zapory sieciowej firmy Infradata

Usługi zarządzanej zapory sieciowej zostały wybrane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ryzyka IT

Branża: Spożywcza

Wyzwanie: Redukcja nakładu pracy związanej z zarządzaniem zaporą sieciową i zwiększenie bezpieczeństwa aplikacji działających w chmurze.

Rozwiązanie: Firma Infradata zajmuje się zaopatrzeniem, zarządzaniem i optymalizacją infrastruktury w ramach usług zarządzalnych

Sonneveld Group, podmiot zależny grupy Orkla Food Ingredients (OFI) i lider na rynku międzynarodowym w sektorze wyrobów piekarniczych, wybiera usługi zarządzalne zapory sieciowej firmy Infradata. Centrum Wsparcia Technicznego firmy Infradata (Infradata Technical Assistance Center, ITAC) jest teraz odpowiedzialne za proaktywne zarządzanie zaporami sieciowymi i ich całodobowe monitorowanie. Nasze priorytety to dostępność, bezpieczeństwo i ciągłe monitorowanie.

Orkla to wiodący dostawca markowych wyrobów konsumpcyjnych w sektorach: spożywczym, zakupów domowych, handlu specjalistycznego, farmacji i piekarnictwa. Główne rynki grupy Orkla to region Skandynawii, Morza Bałtyckiego i kilka krajów w Europie Środkowej.

 

Sonneveld tworzy i oferuje innowacyjne oraz dostosowane do klienta rozwiązania dla branży piekarniczej oraz innych branż związanych z przemysłem spożywczym, np. przetwarzanie pieczywa czy gotowe do użytku ciasto FermenSon. Grupa Sonneveld, jako specjalista w dziedzinie piekarnictwa, ma szeroką wiedzę i doświadczenie, jeśli chodzi o glebę pod uprawę zboża, składniki, procesy oraz sytuację na rynku. Sonneveld zapewnia wsparcie swoim klientom oraz przemysłowi piekarniczemu, by wspomóc jego rozwój.

Ochrona danych w chmurze i polepszenie łączności

IT to ważny aspekt działalności biznesowej Sonneveld. Proces produkcji jest bezustannie monitorowany, a środowisko IT wspiera działy sprzedaży i administracji. W związku z dużą zależnością od dostępnej łączności i wzrostem użycia aplikacji działających w chmurze, grupa Sonneveld potrzebowała przeprowadzenia dokładnej analizy zabezpieczeń IT oraz infrastruktury sieciowej.

“Zarządzalne usługi zapory sieciowej, które oferuje Infradata, sprawiły, że nie musimy się już martwić o nic, co ma związek z zarządzaniem zaporą sieciową. To pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dzięki temu ekonomicznemu rozwiązaniu podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa IT.” - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld

Zarządzanie zaporami sieciowymi: Wyzwanie biznesowe

Podczas etapu przeprowadzania analizy ryzyka specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa firmy Infradata sprawdzili infrastrukturę i konfigurację sieciową oraz oprogramowanie zapory sieciowej. Konieczna była m.in. aktualizacja i konfiguracja oprogramowania zapory sieciowej. Po przeprowadzeniu analizy okazało się, że utrzymywanie oprogramowania zapory sieciowej oraz upewnianie się, że jego konfiguracja jest aktualna i zoptymalizowana, było niepotrzebnym i czasochłonnym procesem dla Sonneveld. Dzięki zarządzalnym usługom zapory sieciowej oferowanym przez firmę Infradata wszystkie zidentyfikowane problemy zostały rozwiązane.

Specjaliści ds. bezpieczeństwa zarządzają wszystkimi konfiguracjami i działaniami zapory sieciowej oraz monitorują je w czasie rzeczywistym.

"Doświadczenie firmy Infradata już na samym początku współpracy sprawiło, że poczuliśmy się pewnie. W miarę zaawansowania prac specjaliści z Infradata tylko utwierdzali nas w przekonaniu, że dysponują ogromną praktyką w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W krótkim czasie dowiedzieliśmy się, jak lepiej zabezpieczyć i zoptymalizować najważniejsze elementy sieci. Infradata to w naszej opinii najlepszy wybór, jeśli chodzi o zarządzanie zaporami sieciowymi — w pełni im zaufaliśmy i mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach." - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld

Dodatkowym elementem zarządzalnych usług zapory sieciowej oferowanych przez Infradata jest niedawno wprowadzona usługa raportowania. Dzięki regularnemu dostarczaniu raportów zyskujemy dodatkową wiedzę o działaniu zapory sieciowej i sugestie najlepszych rozwiązań. W efekcie Infradata oferuje lepszy wgląd w cyberzagrożenia i przegląd działań zabezpieczających i staje się stałym i zaufanym partnerem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Pobierz podręcznik

Pobierz podręcznik i ucz się na podstawie projektów w zakresie chmur obliczeniowych oraz cyberbezpieczeństwa z powodzeniem zrealizowanych przez firmę Infradata.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej